Як відкрити валізу з кодом. Забули код на валізі.

Практично всі сучасні дорожні валізи випускаються з кодовими замками для попередження відкриття валізи чужими людьми, а, отже, і зменшення шансу розкрадання вашого майна. Однак, купивши такий чемодан, люди часто стикаються з проблемою: як встановити код на валізі, тобто змінити код, встановлений виробником, і як потім відкрити такий чемодан з кодом.
Інструкція
1
Для початку визначте, який тип замка знаходиться на вашому валізі. Їх може бути два: фіксований або навісний. Залежно від типу розрізняється і процедура установки коду та відкриття самого замку.
2
Пам'ятайте, що стандартні заводські настройки на всіх валізах однакові, і код відповідає числу «000». Спробуйте відкрити чемодан перший раз за допомогою цього коду. Для цього перейдіть коліщатка коду до моменту, коли кожне з них буде показувати «0». Після цього блокування зніметься, і ви зможете відкрити валізу. Далі, щоб змінити код на валізі, дійте згідно наступних інструкцій, залежно від типу замка.
3
Отже, якщо у вас фіксований замок, то, відкривши валізу, знайдіть кнопку блокування (зазвичай вона розташовується на бічній стінці і виглядає як невелике заглиблення або важіль). Потім гострим предметом натисніть на кнопку блокування, або, якщо це важіль, переведіть його з положення А в необхідне положення Б (вправо і вгору). Не відпускайте кнопку або важіль. В цей же момент введіть нові цифри кодової комбінації шляхом повертання набраних дисків. Після цього, запам'ятавши код, відпустіть кнопку і закрийте валізу.
4
Якщо у вас навісний замок, то відкрити його можна таким чином. Потягніть за металеву дугу і відверніть її, залежно від виробника, на 90 або на 180 градусів. Замок відкриється. Тепер, щоб встановити власний код, злегка втисніть металеву дугу всередину і потримайте в даному положенні. Поверніть складальні диски для установки необхідної комбінації. Відпустіть дугу, повернувши її у вихідне положення.
5
Якщо ви раптом забули код на валізі, відкрити його буде досить складно. Для початку спробуйте перебирати всі можливі комбінації, які ви могли встановити в якості коду. Або почніть повільно повертати складальні диски і прислухатися до звуків: коли почуєте легке клацання, зупиніть диск. Виконайте те ж саме з усіма коліщатками і спробуйте відкрити замок. Якщо ж ніякі варіанти не працюють, несіть чемодан в майстерню.