Як відігнати сон.

Ситуацій, коли сон слід гнати від себе подалі, маса: трудові будні після біс сон вих вихідних, наслідки святкових днів, підготовка до іспитів і т.д ., не кажучи вже про більш серйозні причини втоми, наприклад, водіння автомобіля, чергування біля ліжка хворого або годування дитини.
Інструкція
1
Надовго позбутися від сну неможливо. Рано чи пізно, через пару годин або на наступну добу, людині захочеться спати. Від занадто довгого нестачі сну (більше 3 діб) можуть виникнути галюцинації. Це стрес для організму, адже саме у сні внутрішні органи, включаючи мозок, «розслабляються», а значить людина набирається сил. Тому один з кращих способів не заснути - гарненько виспатися напередодні.
2
Якщо з ранку ви ловите себе на думці, що вам належить черговий «восьмигодинний робочий сон », то постарайтеся відволіктися. Якщо ви живете недалеко від роботи, пройдіть цю відстань пішки - це допоможе підбадьоритися. І без того ходите на роботу пішки щоранку? Виберіть інший маршрут, можливо, навіть більш довгий. Під час ходьби випрямтеся, дивіться по сторонам, помічайте деталі, які знаходяться навколо.
3
Якщо ви тільки що «пережили» корпоративну вечірку або відсвяткували черговий день народження, а бадьорість ніяк не спадає ні до вас, ні до колег, станьте «енергетичної батареєю» для інших. Це дуже цікаво - бути натхненником. Посміхайтеся, підморгуйте іншим, зробіть для всіх кави або розкажіть що-небудь смішне. Все здивуються, як вам вдається бути настільки бадьорим, але до цього моменту ви і самі забудете, що ще з ранку не могли відірватися від подушки.
4
Якщо завтра іспит, не кидайтеся накачуватися кави або міцним зеленим чаєм. Принаймні, робіть півтора-двогодинні перерви між чашками. Не зловживайте енергетиками, тим більше, якщо в них є алкоголь. Друга банку - завжди зайва для серця і печінки. Не вчіть матеріал лежачи. Сидіть прямо, а краще походіть взад-вперед, нашіптуючи «заклинання» конспекту. Робіть перерви. Перекури замініть на п'ятихвилинну зарядку або пострибайте на скакалці. Після цього вмийтеся холодною водою і не витирайте обличчя рушником.
5
Якщо ви ведете автомобіль, зупиніть його одразу, як тільки відчуєте, що «клюєте носом». Пам'ятайте, що ви несете відповідальність не тільки за пасажирів, а й за пішоходів. Тримайте в машині горішки або сухарики: працюючі щелепи не дозволять організму заснути. Ще один спосіб: засічіть час, відкиньте крісло і здрімніть 15 хвилин. Після цього ви відчуєте бадьорість і друге дихання.
Не у всіх ситуаціях собака - відданий друг і охоронець. Часом ці тварини поводяться непередбачувано, агресивно і можуть становити небезпеку для людини. Тому потрібно вміти, не доводячи ситуацію до межі, відігнати собаку.
Вам знадобиться
  • - перцевий балончик;
  • - ультразвуковий відлякувач.
Інструкція
1
Найчастіше те, що вам здається агресією з боку тварини, для собаки є нормальною поведінкою. Якщо ви зайшли на територію, яку тварина вважає своєю, хочете погладити цуценят, забираєте миску або іграшку собаки, відігнати її в цей час буде складно - тварина переконане в своїй правоті. Краще не провокувати подібні ситуації, або робити це в присутності господаря. До речі, у відносинах з власником собаки теж є свої нюанси. Це ви знаєте, що просто хочете дружньо поплескати приятеля по плечу, а відданий пес може порахувати, що ви вирішили зазіхнути на його життя, і негайно встати на захист хазяїна.
2
Якщо на вулиці вам здалося, що собака зайво активно зацікавилася вами, спробуйте ігнорувати її. Навіть якщо ви боїтеся собак, не показуйте свого страху і продовжуйте йти по своїх справах, при цьому, бажано, не повертаючись до тварини спиною. Швидше за все, собака незабаром перестане вами цікавитися.
3
Уважно подивіться по сторонам. Якщо неподалік від собаки ходить її господар, найкраще попросити прибрати тварина.
4
Відігнати лякливих дворняг можна, просто прікрікнув на них або кинувши в їх сторону камінь. Швидше за все, собака з вереском втече від вас.
5
Однак з великими, впевненими в собі собаками такий метод не подіє - це може лише роздратувати тварину. Якщо ви знаєте, що вам доведеться пройти через місцевість, яку вибрали бродячі собаки в якості місця проживання - покинута стройка, пустир, краще озбройтеся газовим балончиком. При цьому не всі «людські» гази подіють на псів. Найкраще вибирати перцевий.
6
Існують і спеціальні ультразвукові відлякувачі собак. Суть його роботи полягає в тому, що при включенні прилад починає видавати звуки, що не чутні людським вухом, але вкрай неприємні для тварини. Відлякувач невеликого розміру, і його можна носити в дамській сумочці або кишені.
Корисна порада
Одного разу канадський листоноша наткнувся на зграю собак, яка була вельми агресивно налаштована по відношенню до нього. Не розгубившись, працівник пошти встав на карачки і з гавкотом кинувся на найкрупнішу собаку. Зграя швидко ретирувалася. Якщо ви впевнені в собі і артистичні, можете спробувати прогнати псів і таким способом.