Як зробити солдатика.

Сучасних дітей вже навряд чи здивує якась іграшка. І, тим не менш, солдатики, скорочення татом або старшим братом, з дроту, однозначно не залишаться непоміченими і викличуть захват будь розпещеного дитини. Наберіть, якнайбільше, дроту різних кольорів з мідною неплетені житловий всередині. Одним солдатиком ви навряд чи обмежитеся, тому запасіться і терпінням, і необхідними матеріалами. Якщо у вас завалялися телефонні кабелі - вони підійдуть найкраще.
Інструкція
1
Продумайте форму вашого майбутнього солдата, підберіть дріт відповідної колірної гами.
2
Скрутіть з двох дротів довжиною по 16 см морський вузол. Верхня дріт нехай буде світлою - це руки. Нижня темна - ноги й черевики.
3
З одного з світлих кінців дроту вивяжіте вузлом і петелькою голову, а другим обмотайте «шию» (Руки повинні вийти однакової довжини і «дивитися» в різні сторони). Основа солдатика у вас вже сформована. Загніть йому в ліктях руки, в колінах - ноги, замотайте злегка кисті і формуйте каплеподібні ступні на ногах. Чоловічок повинен бути стійким.
4
Візьміть дріт того кольору, яким у вас передбачено зробити обмундирування солдата. Скрутіть на чоловічка куртку: залиште на ручці-зволіканні відступ і почніть намотувати «одяг» трохи вище ліктя солдатика. Дійшовши до «пахви», зробіть наскрізні витки через «живіт» солдатика і навколо шиї (це буде комір). Продовжіть обмотку на іншій руці. Обмотайте солдатика живіт дротом того ж кольору, що на рукавах, рухайтеся знизу вгору. Куртка готова.
5
Варто відзначити, що якщо ви хочете зробити, наприклад, моряка, то одноколірним шматком дроту НЕ обійдетеся. Намотуйте, по черзі міняючи колір, на руку солдатика білу і синю проволочіни. Технологія намотування та ж, хіба що на шиї чоловічка буде не одна проволочіна, як ворота, а дві.
6
На ноги прикрутите або чорну (знизу вверх), або, окремими шматками, дріт різного кольору. Камуфляжні штани намотуйте, змінюючи кольорові проволочіни, і намагайтеся робити «плями" не симетричними.
7
З дроту довжиною 5-8 см., За допомогою всього 2-3 витків і петлі, змайструєте для солдата кепку. Головний убір скручуйте відразу на голові чоловічка.
8
Якщо солдатик здається занадто худим і не атлетичним, додайте дротяних обмот для рельєфності вашого героя.
9
Все з тієї ж дроту змайструєте різне озброєння і оснащення: бінокль, рюкзак, бронежилет або сумку. Для того щоб ваш солдат тримав щось у руках, замість кулачків, змотайте йому петлю або гачок.