Як поліпшити роботу двигуна.

Кожному автовласнику хочеться продовжити життя двигуна . Саме від цієї деталі залежить комфортна їзда на автомобілі. По суті саме двигун є головною складовою частиною даного виду транспорту. Багато в чому тривалість його служби залежить від правильного поводження та експлуатації. Як же поліпшити роботу двигуна ?
Інструкція
1
Робіть регулярно діагностику двигуна . Виміряйте компресію. Причиною зниженого тиску може бути знос поршневої групи, збій в роботі клапанів або тріщина блоку циліндрів або гільз. Прислухайтеся до виникнення сторонніх шумів при роботі двигуна .
2
Додайте в моторне масло реставраційну або антифрикційні присадку. Дія такого речовини дозволяє "залікувати" дрібні тріщини стінок циліндрів для підвищення потужності двигуна , також очистити бруд і нагар і зменшити силу тертя між деталями автомобіля.
3
Зробіть ремонт двигуна . Використовуйте ремкомплект колінчастого вала і скорочений або розширений набір блоку двигуна , щоб обійтися без капітального ремонту.
4
Поставте іонізатор - активатор кисню повітря, що складається з двох компонентів: електронного блоку, який формує високовольтний сигнал, і активатора - електрода, прикріпленого в потік повітря, який надходить в повітряний колектор. Такий прилад дозволить підвищити потужність двигуна . Зверніть увагу, що іонізатор встановлюється тільки на справно працюючий мотор.
5
Поставте чіп тюнінг щоб збільшити потужність двигуна . За допомогою оптимізації програми, яка управляє блоком двигуна , останній стане більш чутливим до натиснення педалі газу, а графік потужності буде без «провалів», що важливо в міському водінні. Також покращиться прискорення для безпечного обгону.
6
Змініть довжину вихлопної труби. Її укорочення поліпшить віддачу і потужність двигуна на середніх і високих оборотах, а подовження - на низьких і середніх оборотах.
7
Заправляйте машину паливом преміум-класу, яке в процесі роботи очищає деталі двигуна , що сприяє кращій його продуктивності.
8
Поставте магнетизер палива. Він поляризує частки палива: бензину, дизельного палива, газу та ін., Тим самим покращуючи його властивості. Такий метод дозволяє збільшити повноту згоряння палива і зменшити його ізносние властивості, а також нагарообразования.
9
Поставте кавітатор - компактну трубку змінного перерізу, яка дозволяє рівномірно перемішувати горючу суміш на молекулярному рівні. Для двигуна таке паливо стане ідеальним, що позитивно відіб'ється на його продуктивності.