Як виміряти FPS у грі.

Сучасні комп'ютерні ігри залучають динамічними сюжетами і реалістичною графікою. Одним з найважливіших параметрів, які впливають на сприйняття графічної складової гри, є фактична швидкість чергування кадрів, що виводиться. Даний показник називається FPS (frames per second). Чим він вищий, тим більш плавно змінюється картинка на екрані. Іноді для виявлення проблем з відображенням, потрібно виміряти fps в грі .
Вам знадобиться
  • - встановлений додаток Fraps.
Інструкція
1
Запустіть Fraps. Скористайтеся ярликом на робочому столі або в розділі «Програми» меню, доступного після натискання кнопки «Пуск». Якщо таких ярликів не існує, перейдіть в папку з встановленим додатком і запустіть виконуваний файл fraps.exe.
2
Перейдіть до налаштування параметрів відстеження продуктивності і виведення індикатора FPS. Переключіться на вкладку з заголовком FPS в головному вікні програми.
3
Задайте гарячу клавішу початку і закінчення стеження за продуктивністю. Клікніть на текстовому полі під написом Benchmarking Hotkey. Натисніть на клавіатурі клавішу або клавіші. Опис вибраного поєднання відобразиться в текстовому полі.
4
Налаштуйте параметри відстеження продуктивності. Встановіть прапорці FPS, Frametimes і MinMaxAvg для запису показників FPS, записи поточного часу кадру і виведення мінімальних, максимальних і середніх значень. Встановіть прапорець Stop benchmark automatically after і введіть значення у віконце поруч, якщо необхідно зупиняти запис статистики через певний час.
5
Визначте гарячу клавішу перемикання положення індикатора поточного показника FPS. Клікніть по текстовому полю, розташованому під написом Overlay Display Hotkey. Здійсніть дії, аналогічні тим, що були зроблені на третьому кроці для визначення поєднання клавіш.
6
Запустіть гру. Зробіть всі маніпуляції, необхідні для завантаження ігрового програми або програми-клієнта для підключення до сервера. Перейдіть до активних ігрових дій.
7
Виміряйте FPS в грі . При необхідності швидкого отримання даних про поточний FPS, натисніть клавіші, задане на п'ятому кроці. Цифровий індикатор із змінним значенням буде відображений прямо у вікні ігрового пріложенія.Прі необхідності збору статистики про зміни FPS протягом якого-небудь часу (наприклад, для твору замірів при здійсненні певних ігрових дій) натисніть гарячу клавішу, задану на третьому кроці. Натисніть ту ж клавішу ще раз, коли збір статистики необхідно припинити. Відкривайте файли логів в папці benchmarks каталогу інсталяції Fraps для перегляду даних зібраної статистики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZbOsRomglbg