Як змінити ім'я Мейла.

Часто буває, що ваш псевдонім асоціюється з якимись колишніми проблемами, колишнім життям, колишнім прізвищем або просто напросто він вам набрид. Тоді виникає бажання поміняти ім'я свого аккаунта. І робити це потрібно правильно.
Інструкція
1
Щоб змінити своє ім'я в соціальній мережі «Мій світ», вам знадобиться тільки логін і пароль вашого профілю, створеної на сайті mail.ru. Для цього зайдіть на сторінку «Мій світ», що знаходиться за адресою my.mail.ru.
2
Введіть свій логін і пароль, які вказали при реєстрації своєї поштової скриньки. Щоб справити вхід в систему, натисніть кнопку «Ok», розташовану трохи нижче поля введення реєстраційних даних.
3
Далі вам потрібно знайти стрічку основних команд, що знаходиться в лівому верхньому кутку. Серед списку команд, таких як «Друзі», «Повідомлення», «Фото» і т.д., знайдіть передостанній елемент під назвою «Анкета». При натисканні на нього відкриється сторінка, де ви зможете змінити ваші дані.
4
В графі «Ім'я» внесіть свої зміни та натисніть кнопку «Зберегти». Ви можете також змінити своє прізвище та псевдонім, які будуть відображатися в сервісі «Мій світ». Це можуть бути як ваші справжні ім'я та прізвище, так і вигадані, якщо ви не хочете, щоб вас дізналися.
5
Якщо ж ви хочете змінити дані, які бачить людина при отриманні вашого листа (інформація від кого лист і адресу електронної пошти відправника), вам потрібно натиснути першу вкладку, розташовану вгорі вікна «Пошта».
6
Далі у вікні, ви побачите кнопку «Налаштування». Вона розташована в правому верхньому куті вікна. Кликнете по ній лівою клавішею миші і перейдіть у вкладку "Анкетні дані".
7
Внесіть свої зміни та введіть пароль в поле «Поточний пароль». Натисніть «Зберегти». Тепер ваші дані змінені.
Корисна порада
Якщо ви не пам'ятаєте ім'я або пароль вашої поштової скриньки, скористайтесь службою відновлення пароля. Для цього вам потрібно натиснути поруч з написом «Пароль» кнопку «Забули?» І відповісти на вимагаються системі запитання.
Електронна пошта є зручним і оперативним способом передачі повідомлень. При реєстрації e-mail деякі користувачі несерйозно ставляться до вибору никнейма. Тому в майбутньому виникає необхідність у зміні імені поштового ящика .
Інструкція
1
Якщо ви є користувачем поштового сервісу Mail.ru, зайдіть в свій електронний ящик і в верхньому меню сторінки знайдіть панель «Ще». Відкрийте її і із запропонованого списку виберіть пункт "Анкетні дані". У вікні, поміняйте всі бажані дані. Внісши нову інформацію, натисніть «Зберегти». Якщо ви хочете змінити логін на сторінці «Мій світ», авторизуйтесь і в лівому верхньому куті знайдіть список налаштувань, де і поміняйте інформацію.
2
Для зміни імені поштового ящика Gmail.ru клікніть на пункт «Настройки», що знаходиться в правій верхній частині сторінки. Далі перейдіть на запропоновану вкладку «Акаунти і імпорт» та натисніть на кнопку «Змінити». У розпочатому поле «Змінити адресу електронної пошти" введіть ваше ім'я і натисніть «Зберегти зміни». Перевірте, що у вкладці «Акаунти і імпорт» новий логін змінений.
3
Щоб поміняти ім'я на Yandex.ru, зайдіть в меню "Налаштування" і натисніть на пункт «Паспорт». У віконці «Персональні дані» пройдіть по посиланню «Змінити персональні дані». Ведіть новий логін і натисніть «Зберегти». Перезавантажте поштовий ящик.
4
Зайдіть в свою електронну скриньку, знайдіть і натисніть на меню «Анкета». Перед вами відкриється вікно для введення нових даних, де ви можете змінити не тільки псевдонім, а й іншу інформацію, наприклад, прізвище або ім'я.
5
Якщо ви є користувачем електронної адреси від поштового сервера Rambler.ru, поміняти нікнейм ви не зможете. Вам потрібно буде зареєструвати другий ящик.
6
При зміні імені електронного ящика придумайте таке, щоб надалі не довелося його знову міняти. По можливості воно має бути красивим і легко запам'ятовується. Щоб не забути свій логін і пароль від електронної пошти, запишіть дані в місце, не доступне для третіх осіб.