Як поміняти свій mail в Agent. Як поміняти на інше мило в грі.

Більшість з нас вже не уявляють своє життя без інтернету. Наявністю поштової скриньки в мережі вже нікого не здивуєш. Найбільші поштові сервери, борючись за лідерство, перетворилися у величезні інформаційно-розважальні портали, що надають масу побічних послуг. «Mail.ru Agent» є однією з таких додаткових послуг, яка (на зразок відомої ICQ) дає можливість обміну швидкими електронними повідомленнями. Однак він міцно прив'язаний до облікового запису даного порталу.
Інструкція
1
Якщо ви хочете поміняти свій логін в «Mail.ru Agent», то потрібно розуміти, що даний месенджер розроблений розважальним порталом Mail.ru і прив'язаний до поштової аккаунту на даному порталі. Це означає, що змінити свій логін в «Mail.ru Агента» можна, але тільки перейшовши до іншого поштової скриньки, зареєстрованому на Mail.ru.
2
Для початку потрібно вийти з системи. Потім доведеться зареєструватися, але вже в якості нового користувача, придумавши новий логін і пароль. Для цього пройдіть по посиланню «Реєстрація» і виконайте її заново. Тепер ви отримали новий поштовий ящик, логін і чистий від попередніх контактів "Агент".
3
Далі потрібно змінити свій логін в програмі «Агент@mail.ru», встановленої на ваш комп'ютер, на логін іншої поштової скриньки. Необхідно запустити месенджер «Агент@mail.ru», який зажадає авторизації. Однак разом з вікном авторизації відкриється вікно з контактами і настройками. Для того щоб змінити свій mail в «Агента», вам буде потрібно кнопка «Меню».
4
Клікнувши по ній, потрібно знайти розділ «Авторизація», розташований у вікні,, і функцію «Додати нового користувача» Клацніть на рядку «Додати нового користувача», а у вікні, введіть логін і пароль нового поштового ящика, розташованого на порталі Mail.ru. Тепер при запуску даної програми на вашому комп'ютері, можна буде вибирати між двома (або більше) різними логінами «Агент@mail.ru».
Зверніть увагу
Міняючи свій mail в Agent, ви отримаєте всі сервіси цього розважального порталу, включаючи «Мій світ» і «Деньги@mail.ru», прив'язані до логіну іншої поштової скриньки.