Як додати відео в презентацію. Як додавати в презентацію картинки.

Презентація PowerPoint дозволяє створювати аматорські фільми. Слайди, які показують на конференціях та презентаціях, оформляються в цьому додатку. Опції програми інтуїтивно зрозумілі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма PowerPoint.
Інструкція
1
Отже, виберіть потрібний файл, вставте його в презентацію . Відкрийте програму, натисніть «Пуск», далі Mickrosoft Office, далі Mickrosoft Office PowerPoint.
2
У групі «Мультимедіа» знайдіть вкладку «Вставка». Виберіть напис «Відео» і рядок «Відео з файлу». Перед вами з'явиться вікно «Вставка відеозапису», виберіть з колекції потрібний файл, використовуючи кнопку «Обзор».
3
Врахуйте, програма не може працювати з 64-розрядними програвачами Quick Time, Flash. Вбудоване в програму відео дає можливість відправити презентацію по електронній пошті, записати на оптичний носій і не турбуватися про втрати інформації.
4
Майте на увазі, відео можна впровадити в Mickrosoft PowerPoint 2010. Файли відео повинні знаходитися в колекції картинок. У програмі є готові макети, упровадите відео у відповідному полі, на цю можливість вказує спеціальний значок у вигляді камери.
5
Якщо презентація буде відтворюватися на тому ж комп'ютері, що і створюється, упровадите відео, використовуючи посилання. Виберіть вкладку «Слайди», знайдіть групу «Мультимедіа» і вкладку «Вставка». Клацніть по рядку «Відео», знайдіть вкладку «Відео з файлу», вставте посилання на потрібне відео. Натискаючи параметр «Вставити», виберіть рядок «Зв'язок з файлом». Зберіть файли відео і саму презентацію в одну папку. Збережіть всі разом на одному носії.
6
Вставте посилання на відео файл з веб сайту, наприклад YouTube. Виберіть вкладку «Слайди» і потрібний макет. Відкрийте браузер, виберіть файл з відео на сайті, скопіюйте посилання. На YouTube ця строчка називається «Код впровадження», знайдіть її з правого боку веб сторінки. У програмі PowerPoint виберіть параметр «Вставка» в групі «Мультимедіа», натисніть на «Відео» і команду «Вставка файлу з веб сайту». Підтвердіть дії кнопкою «Вставити».
Зверніть увагу
У програмі обмежена можливість функцій монтажу відео з ефектами мерехтіння, розмитих країв, об'ємного повороту картинки.
Корисна порада
Крім файлів відео ви можете використовувати анімовані Gif-файли, які знаходяться в колекції картинок.