Як фарбувати очі. Як нафарбувати опуклі очі.

Очі жінки здатні дати чоловікові надію, захопити, зачарувати і підштовхнути на безумства - це найяскравіша і виразна частина особи. Підкреслити глибину погляду, чарівний розріз і насичений відтінок жіночих очей можна за допомогою грамотного макіяжу.
Інструкція
1
Підберіть комплекс декоративної косметики. Палітра тіней залежить від кольору очей - світлі очі вимагають макіяжу в спокійних, пастельних відтінках, а темні очі можна виділити контрастними насиченими тонами. Олівець для підводки повинен бути тонким і м'яким, а туш для вій можна вибрати залежно від уподобань (подовжує, об'ємна, водостійка і т.д.). Знадобиться олівець для брів, пензлик для розтушовування тіней, ватяні палички.
2
Підготуйте шкіру до нанесення макіяжу. Шкіру навколо очей потрібно очистити, зволожити і знежирити. Темні кола і дрібну кровоносну сіточку можна замаскувати коректором, верхні повіки - припудрити.
3
Підведіть очі. Лінія повинна бути чіткою і рівною - незалежно від її форми. Починайте лінію підводки у внутрішнього кута ока і ведіть її близько до краю вій. Закінчуватися лінія повинна у зовнішнього краю ока або виходити трохи далі за нього («стрілки»). Напрямок руху олівця може бути будь-яким - кому як зручніше. Нанесення стійкою рідкої підводки вимагає певних навичок - лінію важко підкоригувати, тому що вона швидко підсихає.
4
Використовуйте візуальні ефекти. Вузькі очі можна розширити розмитою підведенням, опуклі очі приховати темними тінями, а близько посаджені відтінити світлими тінями біля перенісся і темної палітрою підкреслити зовнішні куточки очей.
5
Нанесіть тіні. Фарбування верхньої повіки можна виконувати спеціальними пензликами, спонжиком, ватяними паличками або руками - часто в процесі накладення тіней використовуються всі методи. Тип шкіри визначає тип тіней - суха шкіра вимагає рідкого і щільного складу косметики, для жирної шкіри ідеальні сухі компактні тіні. Правила нанесення тіней - від світлого до темного. Зовнішні куточки очей прийнято відтіняти темними тонами, а місце під бровами потрібно висвітлити, як і внутрішні куточки очей. Така техніка надає погляду глибину.
6
Нафарбуйте вії. Туш слід накладати в останню чергу. Якщо необхідно зробити так, щоб туш трималася як можна довше, то можна нанести два шари. Слідкуйте за тим, щоб нафарбовані вії, які ще не встигли підсохнути, не псували макіяж і не склеювалися. Розчешіть вії чистою щіточкою для туші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Efhv6Yw-RcU
Зверніть увагу
Перед тим, як фарбувати очі, подбайте про те, щоб вони не виглядали втомленими, інакше не допоможе ніякий грим. Якщо очі весь час втомлюються від читання, від комп'ютера, іншої роботи, сходіть до окуліста і перевірте, чи не потрібні вам окуляри. Втомленим, але здоровим очам можна допомогти щоденними компресами зі слабкою чайною заваркою.
Корисна порада
Майстер-клас: як правильно фарбувати очі. Провідні стилісти зійшлися на думці, що традиційний вечірній макіяж очей можна створити за допомогою восьми нехитрих кроків, при певній спритності успішно прохідних за п'ять хвилин. 1. Підготуйте ока за допомогою маскуючого крему або коригуючого олівця.