Як організувати весілля за кордоном.

З кожним роком збільшується кількість молодих пар, які вирішили зареєструвати свій шлюб за кордоном. Незабутню церемонію можна організувати в розкішному старовинному замку, на білосніжному піщаному пляжі посеред океану, в горах, на яхті, під водою і в інших місцях. Вибір необмежений. Все залежить від ваших бажань і переваг.
Вам знадобиться
  • - вибрати країну;
  • - організувати весілля самостійно;
  • - звернутися до професіоналів;
  • - підготувати необхідні документи.
Інструкція
1
Якщо ви хочете справити весілля за кордоном, в першу чергу виберіть місце проведення торжества. Вирішіть, чого ви чекаєте від цього дня і як би хотіли його провести. Є країни, де процедура укладення шлюбу проста і не вимагає тривалого перебування в країні. Це Австрія, Італія, Греція, Чехія, Чорногорія, Кіпр, Туреччина, Словенія. Серед островів можна вибрати Маврикій, Шрі-Ланку, Кубу, Домінікану чи Сейшели. Якщо ви віддаєте перевагу далекі країни, зверніть увагу на Нову Зеландію, Австралію, ПАР або США.
2
Для того щоб офіційно зареєструвати шлюб за кордоном, уточніть в обраній країні нюанси процедури і необхідний пакет документів. У кожній державі встановлені свої закони. Пам'ятайте, що сімейний кодекс Російської Федерації визнає ув'язнені за кордоном шлюби.
3
Після офіційної процедури отримаєте свідоцтво про укладення шлюбу, проставте апостиль, переведіть документ на російську мову та нотаріально завірте переклад. Після цього воно буде визнано на території РФ.
4
Якщо ви вирішили зареєструвати свої стосунки в районному РАГСі, організуйте символічну церемонію. Це буде незабутнє свято, що запам'ятається вам на все життя. Вивчіть символічні обряди буддійських ченців, індійський весільний ритуал, синтоїстських церемонію в японському храмі. Розгляньте варіанти проведення свята на Ейфелевій вежі, на даху старовинного палаццо у Венеції і т.д.
5
Обговоріть всі деталі зі своєю другою половиною і визначитеся з країною та місцем церемонії. Сплануйте весільний сценарій. Вирішіть, що вам знадобиться для втілення в життя своєї мрії. Подумайте, як би ви хотіли оформити місце проведення торжества і кого б бажали бачити в ролі ведучого. Визначтеся з музикою, з меню і з іншими нюансами. Пам'ятайте, що все має бути продумано заздалегідь.
6
Коли все буде вирішено, визначитеся з тим, хто буде організовувати ваше свято. Зробити це можна самостійно або скориставшись послугами професіоналів. Якщо у вас немає подібного досвіду, і ви не маєте в своєму розпорядженні достатню кількість вільного часу, зверніться в весільне агентство, що спеціалізується на організації урочистостей за кордоном. Вони візьмуть на себе всі клопоти і влаштують вам незабутнє свято.
7
Майте на увазі, що існує обов'язковий набір документів для реєстрації шлюбу за кордоном: - свідоцтво про народження; - свідоцтво про розлучення (якщо він був); - свідоцтво про попередній шлюб (якщо він був); - свідоцтво про те , що колишній чоловік (дружина) пропав без вісті, помер і т.д. (Якщо даний випадок мав місце) .Крім цього, можуть знадобитися інші довідки (про несудимість, про постійне місце проживання і т.д.). Все залежить від індивідуальних вимог обраної вами країни.