Як назвати пекарню. Як організувати мережу пекарень.

Пекарня - дуже перспективний бізнес-проект. Можна відкрити невелику сімейну булочну, а можна запланувати цілу мережу, розраховану не тільки на своє місто, а й на найближчі регіони. Пекарня може обслуговувати магазини або мати власну мережу продажів, працювати в економ-форматі або пропонувати тільки дорогі ексклюзивні вироби. Як пояснити вашим покупцям, в якому саме форматі ви будете працювати? Дуже просто - за допомогою правильного назви.
Інструкція
1
Перш за все, вирішите, в якій ціновій категорії ви припускаєте працювати. Це відразу звузить коло відповідних назв. Приміром, слова з зменшувальними суфіксами натякають на економ-формат, а звучні іноземні назви говорять про те, що товар тут, швидше за все, недешевий.
2
Визначте майбутній асортимент вашої пекарні - буде він широким або вузьким, чи передбачається хліб з «національним» ухилом, наприклад, французька здоба, італійський хліб або узбецькі коржики. Назва може вдало підкреслити регіональний колорит - всім зрозуміло, який хліб варто шукати в пекарні з назвами на кшталт «Мадам Плюшкіна», «Мама Рома» або «Месьє Круассан» .Однак чітка географічна прив'язка назви може завадити майбутньому розширенню асортименту - продавати бриоши і піцу в закладі з назвою «Тандир» буде проблематично.
3
Вирішіть, в якому форматі буде йти ваша торгівля. Наприклад, назва на зразок «Булки & Кава» натякає на те, що у вашій булочній-пекарні можна не тільки придбати хліб навинос, а й з'їсти пару булочок тут же, за стійкою або за столиком. Природно, знадобиться і асортимент напоїв. Якщо розмір приміщення дозволяє, такий варіант може бути дуже вигідним, особливо якщо поруч немає закладів громадського харчування.
4
Майте на увазі, що продукти харчування - одна з небагатьох сфер, де вітається консервативність. Тому просту назву кшталт «Булошна №1» сприймається покупцями позитивно. Одна з московських булочних називається ще більш оригінально - «Булошная». Іронічно підкреслений «московський акцент» відразу виділяє цю пекарню в низці конкурентів.
5
Якщо в будинку, де розташується ваша пекарня, раніше розміщувався відомий магазин, поблизу розташований пам'ятник або парк, можете сміливо вписувати запам'яталися місцевим жителям імена і назви в власний бренд. Пекарні «У Пушкіна» або «Караваєвської» увагу потенційних покупців буде забезпечено.
6
Ви носите відоме прізвище і хочете назвати пекарню своїм ім'ям? Це цілком можливо - в області продуктового нейминга такий прийом використовують, хоча і не дуже часто. Однак врахуйте, що бренди «Волконський» та «Елісеевскій» вже зайняті.
7
Можливо, ви плануєте відкрити не ексклюзивне одиночне заклад, а хочете розвивати цілу мережу пекарень. Тоді головне - коротке, ємне і такого назва. Доведеться обійтися без географічних прив'язок і особистих імен. Чим простіше, тим краще - ось ваш девіз. Наприклад, в одному з регіонів діє мережа невеликих пекарень під невибагливою назвою «СуперБулка». Можливо, воно не блищить оригінальністю, зате чудово запам'ятовується. А для мережевого підприємство це особливо важливо.
У приватній міні-пекарні є всі шанси для того, щоб вести успішну конкурентну боротьбу з великими хлібозаводами, що працюють за однією налагодженою схемою і набагато менш мобільними. Проте варто пам'ятати, що навіть міні-пекарня - це повноцінне виробництво, в якому використовується професійне обладнання та задіяні кваліфіковані спеціалісти.
Вам знадобиться
  • -інформація про стан хлібобулочної галузі в регіоні;
  • -приміщення від 100 квадратних метрів;
  • -лінійка устаткування для випічки і зберігання хліба;
  • - сертифікати відповідності на кожен вид продукції, що виробляється;
  • -близько восьми змінних пекарів і пакувальників, технолог і бухгалтер.
Інструкція
1
Проведіть маркетингове дослідження перш, ніж зважитися на створення власної пекарні - оцініть ринок хлібобулочних виробів в своєму регіоні. Якщо відчувається нестача навіть стандартних хлібобулочних виробів на ринку, то вам і вашій пекарні зелена дорога відкривається в будь-якому випадку. Якщо ж звичайні нарізні батони й буханці пшеничного хліба на полицях магазинів є завжди, то краще зробити упор на якість і унікальність тієї продукції, яку будете випускати ви.
2
Знайдіть відповідне приміщення для пекарні, ознайомившись у всіх деталях до вимог Росспоживнагляду і потім узгодивши той варіант, який ви вважаєте за для себе прийнятним. Не підходять для ваших цілей напівпідвальні приміщення, приміщення, які не мають системи вентиляції або не під'єднані до центральної каналізаційної системи. Обидві виробничих зони (зона випічки та пакувальна зона), а також складське приміщення повинні бути чітко відокремлені одне від одного - це теж жорстка вимога дозвільних організацій.
3
Закупіть основне і допоміжне обладнання для виробництва хліба. Досвідчені гравці ринку радять вкладати кошти поки тільки в імпортне обладнання, вироблене в країнах Західної Європи. Купуючи дорогу лінійку більш автоматизованого обладнання для випічки хліба, ви можете навіть заощадити на зарплаті персоналу пекарні, так як людей для роботи знадобиться менше.
4
Найміть технолога, який має досвід роботи саме в хлібобулочної галузі, а не просто в харчовій промисловості. Змінних пекарів і пакувальників вам знадобиться мінімум по двоє на кожну зміну. Не обійтися пекарні і без бухгалтера, тоді як функції менеджера з постачання та поширенню на перших порах зазвичай виконує сам підприємець.
Корисна порада
Для збуту хлібобулочної продукції налагодьте ділові стосунки з однією з оптових фірм, що скуповують хліб у виробників і продає його роздрібним торговельним точкам - розвозити хліб по магазинах самостійно для вас буде дуже клопітно.