Як вибрати ехолот.

Якщо вашим захопленням є риболовля, значить ви зможете оцінити по достоїнству такий пристрій, як ехолот. Ехолоти - це незамінний помічник для рибалки. На дисплеї ехолота відображається карта дна і риба, яка знаходиться в товщі води. Ехолоти також можуть "запам'ятовувати" при бажанні власника найбільш рибні місця.
Вам знадобиться
  • Інтернет
  • Спеціалізований магазин
Інструкція
1
Вибір ехолота - відповідальне заняття. Від якостей ехолота залежатиме майбутній улов. Перший крок вибору - це визначення потужності прібора.Чем більше потужність передавача, тим краще буде передаватися сигнал навіть з великих глибин і при поганому стані води. Правда величина потужності впливає і на ціну ехолота.
2
Потім потрібно позначити для себе, з яким перетворювачем буде прилад. Головними характеристиками перетворювача є частота, на якій він працює, кут (конус) випромінювання та форма ізлучателя.Угол (конус) випромінювання залежить від конструкції випромінювача і може варіюватися в досить широких пределах.Еслі при роботі ехолота в поле ехосигнала потрапляє повітря, то це може істотно погіршувати роботу приладу. Так відбувається з ехолотами, мають пласку випромінює поверхню. Але якщо випромінювач має добре обтічну форму (наприклад сферичну), то ехолот буде стійко працювати навіть на високій швидкості руху.
3
Тепер визначаємося з приймачем ехолота.Пріемнік з високою чутливістю дозволяє приймати відбиті сигнали з більшого по ширині конуса, ніж зазначений в специфікації. Але потрібно враховувати, що чим вище чутливість ехолота, тим більше на екрані і перешкод. Тому краще всього вибирати прилад з можливістю настройки чутливості приймача.
4
З розміром екрану ехолота найпростіше визначитися, якщо ви знаєте передбачуване судно для риболовлі. Якщо рибалка планується з невеликою надувного човна, то підійде ехолот з невеликим екраном. Великий екран зручний при знаходженні на катері і при переміщеннях на судні. Також в ехолота з великим екраном мають більше настроюються функцій.
5
укладати кроком залишилося або вибрати модель в інтернеті, замовити доставку і чекати покупки, або прийти в спеціалізований магазин і купити прилад безпосередньо у відділі ехолотів.
Зверніть увагу
При покупці ехолота обов'язково потрібно простежити за правильним оформленням гарантії на прилад.