Як поміняти ручку на ВАЗ 2109. Як поміняти зовнішню ручку двері в автомобілі ваз 2109.

В реальний час досить часто автовласники встановлюють на свої автомобілі ручки відкривання дверей європейського стандарту. Вони зарекомендували себе з позитивного боку і викликають у водіїв хороші відгуки.
Інструкція
1
У стандартному комплекті зазвичай чотири ручки і тяги до них. Дві з них йдуть на передні двері, а дві інші - на задні відповідно. Самі ж ручки складаються з основи, «витяжною» ручки і механізму відкривання. Конструкція дуже примітивна. Необхідно звернути увагу на те, що підстава несиметрично. Верх повинен бути там, де ручка ширше. Все витяжні частини однакові.
2
Відразу потрібно зазначити, що тяги зі стандартних ручок найлегше знімати до демонтажу самих ручок. Для їх зняття потрібно тягнути на себе пластикові наконечники, а металеву частину добре втиснути. Після того як вони зняті, можна знімати і старі ручки. Перед установкою евроручек обов'язково змастіть тертьові частини. Також рекомендується змастити внутрішній замок. Укрутите пластиковий наконечник до того моменту, поки хід тяги не почне достатнім. Можна зустріти в комплекті тяги, які трохи довше стандартних. В цьому випадку ви повинні акуратно підтягти кінці тяг, на які вкручуються наконечники.
3
Проблеми можуть виникнути і з одяганням наконечників на тяги. Врахуйте, вставляти їх потрібно до характерного клацання. В іншому випадку тяги просто злетять. Штифт з направляючою тяги личинки витягнете за допомогою шила. Натисніть на нього з боку наконечника. Не потрібно забувати і про стопорне кільце. Його зазвичай знімають зі старої ручки і встановлюють аналогічним способом на нову. Якщо ж кільце не встановити, то ключ разом з личинкою буде провертатися.
4
Рекомендується використовувати пластикові евроручкі. Вони відрізняються гарною якістю. Випускаються такі ручки в незабарвленому і в пофарбованому вигляді. Також ви можете помітити, що у деяких видів ручок немає отворів під личинку замка. Це так звані "антивандальні" ручки. Вони не відрізняються в якості і вартості від звичайних конструкцій.