Як привчити кошеня є з миски.

У більшості випадків питання того, як привчити кошеня є з миски , виникає з малюками, яким не виповнилося місяця. У цьому віці кошенята поки не готові сприймати, що саме хоче від них господар, звикнувши до молока матері. Допомогти кошеняті можна, але для цього потрібно терпіння.
Вам знадобиться
  • Миска, корм для кошенят.
Інструкція
1
Перед тим як привчити кошеня до миски, потрібно пам'ятати про те, що переходити з материнського молока на більш дорослу їжу потрібно поступово. Простіше кажучи, навіть якби кошеняті дуже хотілося покуштувати сирого м'яса, слабкі щелепи просто не зможуть впоратися з жорсткими шматками. Тому підбору їжі приділяється не менше значення, ніж самому процесу привчання. Найпростіше починати з напіврідких продуктів, таких, як манна каша або ж м'ясо з баночного харчування, призначеного для грудних дітей.
2
Навчити кошеня їсти можна двома способами. Перший більш гуманний, для нього необхідно вмочити палець у вміст миски і запропонувати кошеняті облизати його. Деякі господарі влаштовують для тваринного своєрідну доріжку, викладаючи частина продуктів з миски на підлогу. За допомогою декількох тренувань кошеня усвідомлює, що найсмачніше знаходиться саме в мисці і починає хлебтати з неї. У міру набуття даного навику густота продуктів змінюється від консистенції каші до більш густому фаршу. Якщо кошеня спочатку привчається до заводського корму, то починати потрібно не з сухих шматочків. Хоча вони і вважаються більш м'якими порівняно з кормом для дорослих котів, кошеняті занадто складно зрозуміти, як все це потрібно гризти.
3
Другий спосіб пов'язаний з деяким насильством над котячої особистістю. Для того щоб пояснити кошеняті, що від нього хочуть, потрібно намазати йому ніс продуктом з миски . Зробити це можна пальцем або ж просто занурити кошеня мордочкою в їжу. Спершу він буде облизувати мордочку, але поступово зрозуміє, що є потрібно саме з миски . Чим старше кошеня, тим менше у господарів проблем, пов'язаних з приучением до миски.
Зверніть увагу
В тому випадку, коли кошеня категорично не хоче їсти з миски, незважаючи на всі прикладені господарем зусилля, доведеться вигодовувати малюка з піпетки або ж звичайного шприца.