Як захистити дані на диску.

Втрата даних з жорсткого диска - одне з найпоширеніших явищ серед користувачів ПК. Краще запобігти таку неприємність заздалегідь, ніж намагатися повернути втрачену інформацію вже після її зникнення. Підстрахувати себе і захистити дані на диску зовсім не важко, а користь від цього дуже значна.
Інструкція
1
Встановіть додаткове охолодження, так як сучасні жорсткі диски мають дуже великою швидкістю обертання пластин, а це, в свою чергу, призводить до перегрівів. Цей захід безпеки збільшить термін служби вінчестера.
2
Зберігайте інформацію на CD, DVD диски, флеш-карти. Це буде служити резервним копіюванням. Також регулярно перевіряйте інформацію на цих носіях, щоб вона не зникла (диски, якщо їх періодично не активована, можуть перестати функціонувати).
3
Купуйте безперебійне джерело живлення. Він охоронить комп'ютер від перебоїв напруги, які запросто можуть стати причиною втрати вашої інформації. Також при відключенні електроенергії буде достатньо часу для збереження вашої інформації.
4
Зробіть дефрагментацію диска. Особливо це необхідно, якщо ви часто навантажуєте свій жорсткий диск. В результаті дефрагментації вся інформація на диску розбивається на велику кількість секторів.
5
Встановіть ліцензійну антивірусну програму. Це дозволить запобігти атаці на комп'ютер шкідливих програм, які можуть пошкодити вашу інформації.
6
Захистіть паролем і шифруванням даних. Це одні з найпростіших методів, за допомогою яких користувачі ПК можуть захистити інформацію на жорсткому диску . Для цього змініть пароль до системи Windows, відкрийте меню «Пуск» -> «Панель управління» -> «Облікові записи користувачів», потім виберіть рядок «Змінити мій пароль».
Зверніть увагу
Зверніть увагу на ваш жорсткий диск, він повинен досить міцно бути укріплений в системному блоці. Так як вібрації можуть привести до його поломки. Намагайтеся якомога рідше діставати його з системного блоку, щоб не завдати механічні пошкодження.
Корисна порада
Не користуйтесь програмами, в яких ви сумніваєтеся, особливо незнайомими вам програмами з відновлення даних, а також програмами з розділами жорсткого диска. Це може назавжди призвести до втрати інформації.