Як підтягнути живіт після кесарева. масаж живота після кс.

Відновлення зовнішнього вигляду живота після пологів хвилює дуже багатьох мам. Це важливо не тільки з естетичної точки зору. М'язи преса є головними помічниками м'язів попереку і беруть участь в будь-якому підйомі тягарів. А вже скільки разів вам доведеться піднімати свого малюка на руки, і не злічити. Після кесарева перерізу приступати до тренувань можна тільки після повного загоєння швів, тобто приблизно через 10-12 тижнів після пологів.
Інструкція
1
Виконуйте масаж живота , поки не можете робити фізичні вправи. Починайте масажувати шкіру легкими погладжуваннями і постукуванням. Потім можна робити сходяться і розходяться погладжування з легким натисканням. Дуже ретельно стежте за станом швів. Коли вам знімуть пов'язки, додайте до масажу щипки. Намагайтеся, щоб шкіра стала рожевого кольору. Прилив крові підвищить тонус м'язів і шкіри.
2
Додайте до масажу контрастні компреси. По черзі прикладайте гаряче і холодне рушник до живота. Обов'язково проконсультуйтеся з гінекологом, чи можна вам робити цю процедуру. Після контрастних обгортань наносите на шкіру будь-який живильний крем.
3
Почніть фізичні вправи з дихальної гімнастики. Ляжте на спину, Покладіть праву долоню на груди, ліву на живіт. Глибоко вдихніть, щоб піднялася долоню на грудях, потім направте потік повітря до живота, щоб піднялася долоню на животі. Затримайтеся на вдиху на 10-30 секунд, потім видихайте в зворотному напрямку: спочатку опускається живіт, потім груди.
4
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах і упріться стопами в підлогу. Глибоко вдихніть і надійти живіт, немов куля, розтягуючи м'язи живота . Потім видихніть і напружте м'язи преса. Одночасно з цим підніміть таз, так, щоб тіло від плечей до колін представляло собою пряму лінію. Опустіться назад. Виконайте 15 разів.
5
Ляжте на спину, руки витягнуті уздовж тіла. Ноги зігніть в колінах і упріться п'ятами в підлогу, стопи разом. Напружте м'язи живота і опустіть ноги вправо, голову поверніть вліво. Коліна не розводьте. Потім поверніть ноги у вихідне положення і, не зупиняючись, опустіть ноги вліво, а голову поверніть вправо. Намагайтеся утримувати коліна разом. Виконайте 3-5 нахилів в кожну сторону. Поступово, збільшуйте кількість повторів. Не опускайте ноги занадто низько, підйом повинен здійснюватися за рахунок напруги косих м'язів живота .
6
Встаньте на коліна. Спина пряма. Підніміть руки над головою і зчепіть пальці в замок. Потягніться за руками вгору, розтягуючи м'язи преса. У самій верхній точці зафіксуйте положення і злегка відхиліться назад, поки зможете зберігати рівновагу. Завмріть на 5 секунд і повільно поверніться назад, поступово розслабляючи м'язи.
Корисна порада
Не захоплюйтеся, попросіть близьких перші дні страхувати вас. Перші місяці після пологів деякі мами схильні до перепадів тиску і легкого запаморочення. Тому нехай хтось простежить за вами під час виконання вправ.
Кожна жінка мріє мати гарне тіло і підтягнутий животик. Щоб фігура виглядала ідеально, а живіт був плоским і підтягнутим необхідно дуже серйозно поставитися до досягнення цього результату. Дуже важливо при відновленні краси і здоров'я своєї фігури використовувати комплексний догляд за тілом і обов'язково фізичні нагрузкі.Очень хорошим методом для підтяжки шкіри живота є масаж. Цю процедуру може виконувати як фахівець, так і жінка самостійно, перебуваючи у себе вдома. Нічого складного у виконанні масажу немає, важливо просто дотримуватися основні рекомендації по виконанню масажу та взаємодії його з коштами, щоб не завдати шкоди своєму організму. Основні вправи для самомасаж
Вам знадобиться
  • Масаж спеціаліста або самомасаж, косметичні, що доглядають за шкірою засоби, фізичні вправи.
Інструкція
1
Поглажіваніе.Начінать масаж слід з легкого погладжування живота за годинниковою стрілкою, при цьому трохи натискаючи на живіт, не завдаючи дискомфорту.
2
Размінаніе.После погладжування потрібно почати розминати шкіру живота. Розминати необхідно, дотримуючись напрвления з нижньої частини живота правого боку, прагнучи до верху, до ребер. Масссаж виробляється пальцями рук обертальними рухами. Потім масажування переходить на ліву сторону.
3
Погладжування обома рукамі.После розминання шкіри живота потрібно перейти до поглаживанию двома руками, дотримуючись послідовність - від пупка до боків.
4
Накативаніе.Еслі мета масажу є позбавлення від жирових відкладень на животі, то необхідно застосувати таку вправу, як накочення. Для цього виконується погладжування живота обома руками так, що при цьому ребром лівої руки потрібно натискати на живіт, а првой в цей час зрушити складку шкіри і почати її розминати.
5
Подталківаніе.Чтоби виконати таку вправу, потрібно спочатку погладити живіт двома руками, потім однією рукою натиснути на живіт, а другий скоїти підштовхувальні рух. Таких рухів повинно бути не більше 5.
6
Растіраніе.Следующее вправа - розтирання шкіри живота. Виконується воно двома руками, складеними кистями рукперпендікулярно животу і розтираючими за допомогою ребрових частин долонь.
7
Захвати. За допомогою такої вправи можна не тільки підтягнути шкіру живота, а й зменшити обсяг на сідницях, стегнах і талії. Шкіра знову стане еластичною і пружною. При виконанні цієї вправи потрібно тримати пензля рук в кулаках, необхідно здійснювати рухи кісточками пальців вгору-вниз.
8
Завершальні поглажіванія.Завершающім вправою буде легке погладжування живота подушечками пальців.
Зверніть увагу
Необхідно дотримуватися рекомендації з масажу, застосування засобів, і фізичних навантажень. Адже у кожної людини організм індивідуальний, і отже підбирати методику поліпшення своєї фігури потрібно відповідно до нього.
Корисна порада
Більше найкращий ефект і швидкий результат від масажу можна отримати, якщо застосувати пріего виконанні спеціальні масажні засоби. За допомогою різних кремів і мусів для масажу можна дуже в короткий час домогтися чудового результату. Також добре позначиться на шкірі живота і додаткові фізичні вправи.