Як зшити капюшон.

Практично завжди всілякі шапки і берети псують зачіску. Вавілони на голові зберегти і від холодного вітру сховатися допомагає капюшон. Він - важлива деталь сучасного пальто, куртки і навіть шубки. Якщо у вас пальто або шуба без капюшона, ви бажаєте позбутися від необхідності постійно одягати шапку і хочете зайвий раз сховатися від вогкого вітру в спину - сміливо купуйте тканину (хутро) під колір вашого одягу і приступайте до шиття.
Інструкція
1
Накресліть викрійку капюшона на папері. Переведіть її на тканину. Не забудьте перевести виточки. Якщо у вас щільна, добре зберігає форму тканина - зшийте половинки капюшона по середньої лінії. У разі прогинання й провисання тканини, проклейте середину дублерина.
2
Приклейте дублерин також по крайках або обробіть їх зигзагом - для уникнення сильного осипання краю.
3
Сшейте виточки. Складіть обидві деталі капюшона лицьовими сторонами один до одного і прострочіть. Разутюжьте шов. Шви приутюжьте до основи за допомогою прокладки.
4
Накресліть на папері викрійку підкладки або використовуйте креслення капюшона (відніміть ширину обтачки - близько 10см). Пам'ятайте про припуски на шви і виточках. Перенесіть схему на тканину і виріжте.
5
Поступаем з підкладів аналогічно діям з капюшоном: прошийте виточки і зшийте між собою по центру обидві деталі. Нижній край (горловину) проклейте дублерина.
6
виміряють і розмітьте на тканини, з якої шьёте капюшон, смужки для обтачки країв (ширина 10см). Вистриг і проклейте їх.
7
Виверніть капюшон на виворітну сторону і прикладіть обтачку. Проведіть лінію, по якій прішьёте до каптура обтачку. Додайте 1,5 см. На шов і отстрігіте зайву тканину від капюшона.
8
Сшейте обтачку між собою, проутюжьте шов. Пристрочите обтачку до краю капюшона служив лицьову до лицьової.
9
Підготуйте петлі з тонкого шнура або скрутіть їх із щільних ниток. Пришийте петельки по лінії горловини до каптура. Слідкуйте, щоб відстань була не дуже великим. На пальто під коміром пришийте гудзики, і приміряйте капюшон.
10
Сшейте між собою основну деталь і підкладку. Виверніть капюшон, через, попередньо залишену по шву, дірочку між підкладів і основною тканиною.
11
Акуратно обробіть незашітим край. Пройдіть по краю оздоблювальної рядком. Прикрасьте капюшон кантом. Проутюжить і пристебніть до пальто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PBV1oyx9mwg