Як бути в центрі уваги в компанії. Як отримати увагу оточуючих і завжди бути в центрі.

Весела і галаслива компанія завжди привертає увагу оточуючих, а члени таких компаній можуть пишатися тим, що вхожі до кола людей, де можна поспілкуватися, познайомитися, показати себе, тобто не залишені на самоті. В центрі таких компаній завжди самі енергійні, завзяті та кмітливі люди. Більшість учасників групи (хоча б в таємниці) бажають потрапити в поле зору всієї компашки, бути поміченими і стати лідером свого кола.
Інструкція
1
Як потрапити в центр компанії? Треба, щоб вас помітили, побачили, і як каже сучасна молодь, зацінили. «По одягу зустрічають ...» - свідчить стара мудра приказка, тому, почніть зі свого образу. Тільки не перегніть палицю - епатаж - обов'язково приверне увагу всіх, але результат буде неоднозначним. Придивіться до стилю всіх членів компанії, зробіть висновок про смаки, зіставте зі своїми можливостями. І йдіть в магазин, до стилістів, там допоможуть підібрати модне і те, що підійде вашим природним даним.
2
В центр уваги може потрапити тільки та людина, яка вміє красиво і багато говорити, дотепно відповідати на колючі репліки. Потім того, якщо говорити не вмієте, пройдіть курс риторики, побільше читайте, спілкуйтеся. Розвивайте свою промову, ставте голос, вчіться контролювати інтонацію.
3
Кожна група людей формується за інтересами, тому щоб стати лідером своєї компанії, потрібно бути в курсі всіх подій, новин і процесів, пов'язаних з темою, що цікавить всіх людей, що увійшли в дану компанію. Зрозуміло, що, якщо будете весь час першим повідомляти новини, зарекомендуєте «сорокою» або придбаєте інше смішне прізвисько. Просто впевнено накопичуйте інформацію, твердо знайте свою позицію, не стаєте «радіо» або «гучномовцем».
4
Пам'ятайте про те, що в центр компанії можна потрапити ще й будучи посміховиськом, «грушею для биття». Якщо не хочете такої слави, підтримуйте спортивну форму, майте силу духу, твердість характеру. Не давайте сміятися над собою, жартувати, вмійте дати відсіч Пристай людині. Лідер групи - це веселий, впевнений у собі, як мінімум, симпатичний, сильний, розумний, добрий, сміливий людина, яка не афішується спеціально, а просто цікавий людям, тому, що він - хороша людина.
Зверніть увагу
Авторитетом користуються не тільки самі центральні члени групи.
Корисна порада
Якщо вам не дано бути в центрі компанії, якщо ви - не лідер по натурі, не вмієте утримувати уваги, не прагніть в центр кола, займіть свою впевнену, тверду позицію.