Як позбутися від гармата на обличчі.

Волосся на обличчі є у кожної людини. Якщо для чоловіків така рослинність є певним показником мужності, то для дівчат вона часто є небажаною, навіть якщо це трохи помітний пушок. Видалення гармата з обличчя можна довірити професіоналам і звернутися в косметичний салон, а можна зробити це самостійно.
Інструкція
1
Видалення волосся за допомогою пінцета. Попередньо распарьте шкіру обличчя, так вона буде більш м'яка, а пори відкриті, що полегшить процес видалення. Протріть обличчя кубиком льоду, це створить ефект заморозки, і висмикування волосся буде менш болючим. Пінцетом захопіть волосся біля кореня і витягніть його у напрямку зростання. Після процедури обробіть роздратовані місця кремом. Такий спосіб підходить для видалення гармата на невеликих ділянках шкіри, наприклад, близько брів і губ. Ефект буде триматися 5-7 днів.
2
Видалення гармата на епіляції є ефективнішою, але болючою процедурою, тому що разом з волосом віддаляється і волосяна цибулина. Купіть в косметичному магазині віск для депіляції. Розігрійте його згідно інструкції і нанесіть на невелику ділянку обличчя. Накрийте віск серветкою (зазвичай вона входить в комплект), притисніть її і розгладьте. Після того як віск підсох, різким рухом сдерніте серветку.
3
Замість воску можна використовувати цукор. Насипте кілька ложок цукру в невелику каструльку і поставте на вогонь. Постійно помішуючи, дочекайтеся, коли цукор розтопиться в густу карамель. Остудіть її і нанесіть на невелику ділянку шкіри, дайте їй висохнути. Знімайте шар карамелі пальцями.
4
Депіляція за допомогою крему. Придбайте спеціальний крем для видалення волосся, нанесіть його на місця, з яких хочете видалити волосся, витримайте стільки часу, скільки вказано на упаковці, і видаліть крем серветкою. У цього способу є істотний недолік. Крем містить сильні хімічні речовини, які можуть викликати сильне подразнення шкіри обличчя.
5
Фотоепіляція, електроепіляція і видалення волосся за допомогою лазера є найефективнішими способами, але робляться вони тільки в спеціалізованих салонах. Вартість таких процедур достатньо висока.
Зверніть увагу
Ніколи не видаляйте пушок з особи за допомогою бритви. Після гоління волосся росте навіть швидше ніж зазвичай, при цьому вони стають жорсткіше і темніше.
Корисна порада
Якщо пушок на обличчі став помітний більш ніж звичайно, варто звернутися до лікаря. Сильний ріст волосся на обличчі може означати порушення гормонального фону.