Як робити гліколевий пілінг. Як вирівняти шкіру обличчя в домашніх умовах.

Гликолевий пілінг (пілінг гликолевой кислотою), вельми популярний останнім часом, у м'якій формі позбавляє від пігментних плям, чорних крапок , відновлює тонус шкіри, насичує її вологою, нормалізує роботу сальних залоз, прибирає неглибокі і мімічні зморшки. Проводити процедуру гліколевого пілінг а в домашніх умовах можна самостійно, озброївшись необхідними матеріалами.
Інструкція
1
Багато відомі світові бренди випускають склади, призначені для домашнього гліколевого пілінг а. Перед початком процедури уважно прочитайте інструкцію.
2
Обов'язково проконсультуйтеся з косметологом, він визначить тип вашої шкіри і порадить, яка концентрація кислоти буде для вас найбільш ефективна і безпечна.
3
До початку застосування зробіть тест на алергічну реакцію.
4
Приступайте до процедури: нанесіть широким пензлем кілька крапель крему або маски на суху, попередньо очищену шкіру. Виключіть область навколо очей, шкіра тут сама ніжна і чутлива.
5
Зачекайте не більше 5 хвилин. Відчуття поколювання і печіння - нормальна реакція на хімічний препарат, інтенсивність цих явищ залежить від індивідуальної особливості шкіри.
6
Ретельно протріть обличчя спеціальним нейтралізуючим засобом або вимийте теплою водою, після чого зволожите шкіру кремом.
7
Якщо печіння і почервоніння доставляють дискомфорт тривалий час, зробіть прохолодний компрес з настою череди і зеленого чаю.
8
Користуйтеся фітозащітнимі кремами для збереження ефекту від домашнього гліколевого пілінг а на тривалий час. Починайте застосовувати їх за 10 днів до проведення пілінг а, між процедурами і протягом всього курсу.
9
Залежно від типу шкіри проводите гліколевий пілінг наступним чином: раз на тиждень - для жирної шкіри, раз на 2 тижні - для сухої.
10
Використовуйте відновлюючий крем протягом декількох днів після процедури, а також при виході на вулицю не забудьте про сонцезахисний крем з високим рівнем захисту від УФ-променів (не менше 25 одиниць).
11
Пам'ятайте про протипоказання. Не робіть гліколевий пілінг на дуже чутливою або запаленій шкірі, при наявності судинних сіточок, герпесі, висипу, підвищеній температурі, на засмаглій шкірі. Не використовуйте пілінг, якщо ви страждаєте на психічні або серцево-судинними захворюваннями, а також влітку, коли яскраве сонце може привести до гіперпігментації шкіри (темним плямам).
12
Використовуйте тільки перевірені, що користуються довірою препарати для хімічного пілінг а, які пройшли клінічну перевірку та схвалені міністерством охорони здоров'я. Зменшите ризик отримання негативного результату, який може відбитися на стані вашої шкіри і здоров'я в цілому.
Зверніть увагу
Хімічний пілінг фруктовими кислотами, гліколевий пілінг, ензимний пілінг в домашніх умовах. Домашній хімічний пілінг проводять за допомогою масок і спеціальних складів, що містять дуже слабкі розчини фруктових кислот (молочну, яблучну, лимонну, гликолевую кислоту) і ферментів, що розчиняють клітини шкіри, які відслужили «свій термін» (ензимний пілінг).
Корисна порада
Такий пілінг активізує процеси регенерації у верхньому шарі шкіри, підсилює синтез еластину і колагену, що самим позитивним чином позначається на зовнішньому вигляді. Процедуру гліколевого пілінгу найкраще проводити в салонах, під керівництвом досвідченого фахівця. Але при бажанні можна здійснити гліколевий пілінг у домашніх умовах, для цих цілей багато косметичні бренди випускають спеціальні склади.