Як змінити текст у відсканованому документі. Як змінити документ з печаткою отсконірований.

Якщо роздрукувати документ, створений в текстовому редакторі, він стане простою картинкою. Отже, сканери зчитують з документів лише графічне зображення, а графіка і текст редагуються по-різному. Але відмінність в форматах - не проблема. Змінити текст у відсканованому документі можна кількома способами.
Інструкція
1
Встановіть додаток для розпізнавання тексту. Такі програми можуть йти в комплекті зі сканером або розповсюджуватися окремо. Проте, принцип роботи у них один. Запустіть додаток для розпізнавання тексту, помістіть потрібний документ в сканер текстом вниз, зробіть сканування. Натисніть кнопку «Розпізнати», дочекайтеся, поки програма переведе графіком в текст, експортуйте файл в текстовій формат, збережіть документ. Далі відкрийте збережений документ в текстовому редакторі і внесіть потрібні зміни.
2
Якщо у вас немає потрібного програми, скористайтеся іншим способом. Він більш творчий порівняно з першим. Здійсніть сканування, виставивши налаштування для отримання чіткого зображення без затемнених і надмірно засвічених областей. Чим вищою буде якість вашого зображення, тим менше доведеться підчищати малюнок. Збережіть відсканований документ.
3
Відкрийте зображення в будь-якому графічному редакторі. Краще скористатися редактором, який підтримує роботу з шарами. Якщо ви допустите помилку при редагуванні, її легше буде виправити на окремому шарі, ніж в цілісному документі. Вирівняйте фон, скориставшись ластиком або пензлем. Відрегулюйте яскравість і контрастність зображення, якщо в цьому є необхідність.
4
Видаліть або зафарбуйте ту частину документа, у якій буде розміщено новий текст і створіть новий шар. Виберіть інструмент «Текст» (позначається в графічних редакторах буквою «Т»), введіть текст на щойно створеному шарі. Якщо працюєте в Adobe Photoshop, створювати додатковий шар не потрібно. Підберіть відповідний стиль і розмір шрифту. Використовуючи інструмент для переміщення, зіставте старий текст з новим, стежачи за тим, щоб рядки і поля були рівними, а інтервал між рядками - однаковим. Об'єднайте шари, збережіть або роздрукуйте документ.