Як зробити квіти зі шкіри.

Прикраси у вигляді квітки з шкіри можна використовувати де завгодно. Це і симпатична брошка на сумці, і підвіска. Таким квіткою можна прикрасити і свій одяг: джинси, пальто. Буде виглядати досить мило і оригінально. Важливо зробити таку квітку акуратно і красиво. Чим ми зараз і займемося. Дістаньте з шафи старі, непотрібні шкіряні речі, які було шкода викинути. Сьогодні ми дамо їм друге життя. Нам знадобиться все: шкіряні сумки, куртки, старі пошарпані рукавички і навіть халяви чобіт.
Інструкція
1
Підготуйте матеріал (шкіряні речі). Не страшно, якщо у вас тільки чорний колір, адже шкіру можна легко пофарбувати. Приступимо до фарбування шкіри.
2
Візьміть кольоровий лак для волосся, аерозольну фарбу для взуття або ж придбайте анілінові барвники. Перші два способи фарбування шкіри найбільш прості, розпорошите аерозоль або лак на шкіру і дайте йому висохнути. З аніліновими барвниками трохи складніше. Уважно прочитайте інструкцію по застосуванню. Якщо Ви не шукайте легких шляхів 3 крок, саме для Вас.
3
Візьміть один пакетик барвника і розведіть його на 0.3 л. окропу. Опустіть змочену і розгладженими шкіру в розчин при температурі 50 0С. І залиште шкіру до охолодження розчину. Уникайте заломів шкіри, інакше у вас вийде «варенка. Тепер, коли шкіра прийняла довгоочікуваний колір, візьмемося за виготовлення самих кольорів.
4
Намітьте циркулем круги різного діаметру на шкірі. Виріжте їх ножем або ножицями "зигзаг. Просмикніть нитку через центр всіх гуртків, з'єднавши їх таким чином. Центр квітки можна прикрасити бусинкою або гарною ґудзичком.
5
Модель квітки можна ускладнювати, виготовляючи пелюстки різних обрисів і довжини. З'єднувати деталі між собою можна також нитками або клеєм «Момент, він найкраще підходить для роботи зі шкірою.
6
Прикрасьте ваш квітка кантом. Щоб його виготовити, приготуйте тоненьку довгу смужку. Згортайте її в трубочку, при цьому одночасно склеюючи. Така прикраса буде добре виглядати в серединці квітки. Також кант можна пустити по краю квітки, прикріплюючи його таким чином, щоб край зрізу був непомітний.
7
Протріть виготовлений квітка розчином щавлевої кислоти (1 ч. Ложка на 0,5 л води). Розчин допоможе стерти жирні відбитки пальців на шкірі. Простим кремом для взуття або вазеліном пополіруйте пелюстки вашого квітки. Блискучий, немов отлакірованний, він буде виглядати дуже красіво.Фантазіруйте в створенні квітів. Бажаємо удачі!