Як видалити пляму від рослинного масла. Як вивести рослинне масло з підлоги.

Рослинна олія - це не тільки смачний продукт для смаження і заправки салатів, а й джерело плям. Жирні плями є неминучим супутником господині: дуже часто на одязі, скатертини або рушник виявляються жирні сліди. Як вивести пляма від рослинного масла?
Вам знадобиться
  • праска, крохмаль, сіль, тальк, борошно, бензин, гас, туалетний папір, серветки
Інструкція
1
Приготуйте праска, трохи крохмалю і дві бавовняні серветки. Насипте крохмаль на пляма , накрийте серветкою. Знизу також підкладіть серветку. Пропрасуйте гарячою праскою. Якщо пляма не зникло, змініть крохмаль. Можна повести процедуру, застосовуючи замість крохмалю такі речовини, як сіль, білий крейда, картопляна мука або тальк.
2
Якщо ви не хочете використовувати крохмаль, можете спробувати позбутися плями за допомогою туалетного паперу. Принцип той же, тільки замість серветок ви використовуєте складену туалетний папір, а крохмаль не застосовується. Туалетний папір чудово вбирає жир. Замінюйте її в міру потреби. Праска не повинен бути занадто гарячим.
3
При виявленні на тканині старих плям від рослинного масла, застосуйте такі розчинники, як бензин або гас. Протріть забруднення ватою, яка змочена в розчиннику, а потім пропрасуйте праскою. Робіть це через паперову серветку або бавовняну тканину. Не забудьте змочити водою область навколо плями - тоді після закінчення процедури ви не отримаєте негарний коло на речі. Після того, як пляма зникне, виріб необхідно випрати в теплій воді. Не використовуйте розчинники на синтетичних тканинах.
4
При появі плями на речі, що має наповнювач (диван, пуховик і т.п.), змішайте розчинник з сіллю, крохмалем або крейдою. Отриманим складом натріть пляма , трохи почекайте і обережно зчистити. Краще перед процедурою провести тестування складу на непомітній ділянці забрудненої речі: тога ви застрахуєте себе від можливих неприємностей.
5
Ще один простий рецепт: натріть на дрібній тертці господарське мило і змішайте зі скипидаром і нашатирним спиртом у співвідношенні 1: 2: 1. Намажте пляма отриманої пастою, почекайте п'ять хвилин і змийте водою. Можна видалити склад за допомогою вологої губки.