Як встановити газові витяжки.

Газові витяжки покликані бути не тільки частиною інтер'єру, хоча багато з них здатні додати кухні певний шарм. Вони повинні насамперед виконувати своє пряме призначення - очищати повітря в кухні. Тому дуже важливо правильно встановити газову витяжку.
Вам знадобиться
  • - рівень будівельний;
  • - воздухоотвод;
  • - олівець;
  • - викрутка;
  • - дриль.
Інструкція
1
Ще на стадії ремонту визначте місце для витяжки . Виділіть для неї окрему розетку із заземленням.
2
Виберіть витяжку за розмірами вашої кухонної техніки. Ширина кухонної витяжки повинна дорівнювати ширині конфорка. В іншому випадку витяжка не буде ефективним захистом від запахів. Витяжки мають такі ж стандартні розміри, як газові плити, варильні поверхні, духові шафи, тому вам буде легко знайти підходящу.
3
Розпакуйте витяжку і перевірте всі комплектуючі. Уважно вивчіть інструкцію. Підготуйте місце для установки. Поверхня, найчастіше стіна, повинна бути міцною і рівною.
4
Відміряйте рулеткою висоту, на якій буде висіти витяжка. Для газових поверхонь, не менше 75 см. Приставте кріпильну планку до стіни. За допомогою рівня вирівняйте її положення строго по горизонталі. Олівцем відзначте точки, по яких будете свердлити отвори для кріплення. Якщо конструкція витяжки не передбачає використання планки, призначте до стіні саму витяжку.
5
Просвердлите стіну по зробленим вами позначок. Дриль і свердло вибирайте по типу вашої стіни.
6
Прикрутите планку до стіни, використовуючи кріплення з комплекту. До планці причепіть витяжку. Відрегулюйте горизонтальне положення гвинтами на власниках. Прикріпіть витяжку до стіни за допомогою дюбеля і гвинта, через отвір в моторному відсіку або всередині витяжки .
7
Одягніть трубу воздуховода на патрубок. Інший кінець труби виведіть у вентиляційну шахту. Чим коротше буде труба і чим менше у неї буде поворотів (вигинів), тим краще. Пам'ятайте, що кожен вигин воздуховода знижує ефективність витяжки , а гофрований повітропровід посилює шум від її роботи. Якщо довжина воздуховода перевищує 3 метри, встановіть додатковий вентилятор для поліпшення всмоктування повітря.
8
Якщо у вашої витяжки є короб, що закриває моторний відсік, закріпіть його, як ви кріпили витяжку. Вставте декоративну решітку (якщо вона є) і включіть витяжку в відведену для неї розетку.
9
Встановіть подібним чином і будь-які інші газові витяжки . Відмінності будуть тільки в місці установки. Острівні витяжки кріпляться до стелі, а кутові в кут. Конструкціями цих витяжок передбачені відповідні способи кріплень.
Зверніть увагу
Заземлите витяжку! Це захистить вас та членів вашої родини від ураження електричним струмом.