Як фарбувати губи.

Що може відрізнити вишукану жінку? Звичайно ж, правильний макіяж, зокрема, правильно виконаний макіяж губ. І якщо макіяж губ освоїти досить легко, то при всій своїй уявній простоті, макіяж губ простим назвати неможливо. В даному випадку необхідно враховувати абсолютно все: підводку, обсяг, колір, одяг, освітленість місця.

Правильно фарбувати губи необхідно починати з процесу їх пілінгу. В цей час губи будуть очищені, а також разгладятся. Не можна забувати і про зволоження губ. Тільки після даних процедур можна приступати до макіяжу губ.Ітак, в правильному макіяжі губ можна виділити три основних шага.1. Покриття губ тональної основою. Тут слід стежити за тим, щоб тональна основа заповнила всі без винятку зморшки. В цьому випадку подальша робота, а саме, нанесення помади і блиску, пройдуть більш успішно і будуть краще держаться.2. Обрісовиваніе контура. Використовувати необхідно контурний олівець, відтінок якого або збігається з тоном помади, або темніше нього на один тон. Дана процедура досить складна. Щоб лінія завжди виходила чіткою, можна спочатку намалювати кілька точок, а потім з'єднати їх між собою. Якщо контур виходить занадто контрастним, необхідно розтушувати його, використовуючи звичайну ватяну паличку. За допомогою грамотного контура можна, при необхідності, підкоригувати контур губ. У тому випадку, якщо жінка бажає домогтися припухлості, то контур проводиться, злегка виходячи за природну межу. Коли треба візуально зменшити рот, то лінія контура повинна проходити вже, ніж її природний край.3. Наносимо помаду. Наносячи перший шар помади, необхідно використовувати спеціальний пензлик. Нею можна не тільки підфарбувати губи, але і змішати кілька тонів помади. В цьому випадку можна буде створити потрібний рельєф. Правильно наносити помаду від середини губ до її країв. Після нанесення першого шару, слід обережно промокнути серветкою губи і злегка їх припудрити. В цьому випадку помада буде триматися набагато краще. А ось тепер можна наносити другий шар помади. Щоб домогтися невеликої припухлості губ, можна нанести на нижню губу невелика кількість блеска.Важно пам'ятати, що не достатньо використовувати правильну технологію, щоб фарбувати губи красиво. Особливої уваги потребує підбір помади. Адже якщо колір підібраний невірно, то всі праці будуть марними.

Пухкі губи завжди були символом чуттєвості і спокусливості. Тож часто власниці тонких вузьких губ комплексують з приводу своєї зовнішності. Додати губам додатковий обсяг можна за допомогою декоративної косметики.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що все світле збільшує і наближає, а темне зменшує і віддаляє. Нанесіть на зону навколо губ трохи світлого коректора або зробіть кілька штрихів білим олівцем. Ретельно розтушуйте. Це дозволить вам привернути додаткову увагу до губ і додати їм обсяг.
2
Обведіть губи контурним олівцем на один-два міліметри вище вашого природного контура. Занадто сильно виступати за контур губ не потрібно, щоб не стати схожою на клоуна. Олівець візьміть того ж відтінку, що і помада або блиск, який ви будете наносити. Якщо у вас вузькі губи , з'єднайте лінію в куточках губ. Щоб контур виглядав більш природно, розтушуйте його за допомогою кисті для губ.
3
За допомогою пензлика нанесіть помаду по напряму від середини губ до країв. Потім візьміть перламутровий блиск і капніть трохи на середину нижньої губи , щоб створити візуальний ефект більш об'ємних губ. Якщо ви використовуєте тільки блиск, то при його нанесенні також приділіть увагу середині нижньої губи , додавши додаткову краплю для більшого сяйва.
4
Перманентний макіяж також може стати для вас чудовою нагодою збільшити обсяг губ. До того ж з його допомогою ви зможете підкоригувати їх форму.
Зверніть увагу
Для власниць тонких губ абсолютно протипоказані насичені матові помади і блиски, темний контур - так губи будуть здаватися ще вже. Віддавайте перевагу світлим відтінкам з великим вмістом перламутрів і світловідбивних частинок.
Корисна порада
В асортименті деяких марок є блиски, що збільшують обсяг губ за рахунок вмісту в своєму складі гіалуронової кислоти або невеликої дози червоного перцю. Ці компоненти викликають приплив крові до шкіри губ, за рахунок чого вони виглядають більш пухкими. Однак використовувати такі блиски можна тільки за умови, що у вас немає алергії на ці компоненти, а шкіра губ не дуже чутлива.