Як відновити системні шрифти. системні шрифти windows.

Багатьом користувачам операційних систем сімейства Windows відомо, що друковані роботи можна урізноманітнити різними шрифтами, відмінними від стандартних. Їх можна додати, використовуючи аплет « Шрифти ». Іноді потрібно відновити первісний пакет шрифтів.
Вам знадобиться
  • - дистрибутив операційної системи;
  • - системна програма «Командний рядок».
Інструкція
1
Відновити шрифти можна кількома способами і кожен з них буде вірний. Наприклад, якщо ви недавно працюєте з персональним комп'ютером і у вас є знайомий, у якого стоїть така ж версія системи, можна звернутися до нього. Він може скопіювати вміст папки шрифтів на будь-який носій.
2
Всі шрифти, починаючи від системних і закінчуючи аматорськими, можна знайти в папці C: WINDOWSFonts. Якщо при установці системи шлях до системної папки змінювався, наприклад, замість директорії Windows у вас WinXP і т.д., отже, треба шукати папку Fonts у відповідному каталозі.
3
Скопіюйте всі шрифти, які вам приніс знайомий, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A і Ctrl + C. Перейдіть в папку з системними шрифтами, натисніть клавіші Ctrl + V, на що з'являються запити про заміну файлу, відповідайте позитивно. Також дистрибутив з шрифтами можна скачати з деяких інтернет-ресурсів, якщо у ваших знайомих встановлена відмінна від вашої версія операційної системи.
4
Це не єдиний спосіб і можна все зробити набагато швидше, якщо у вас є дистрибутив операційної системи, з якого відбувалася установка. Перед його використанням необхідно перезавантажити комп'ютер і зайти в систему за допомогою безпечного режиму. При завантаженні комп'ютера натисніть кнопку F8, в меню виберіть пункт «Безпечний режим».
5
Через провідник Windows знайдіть папку зі шрифтами, виділіть їх і видаліть, натиснувши кнопку Delete або поєднання клавіш Ctrl + Delete. Тепер можна приступити до відновлення стандартного набору шрифтів.
6
Відкрийте лоток CD/DVD-приводу і вставте диск з операційною системою Windows.
7
Натисніть клавіші Win + R (меню «Пуск», команда «Виконати») і введіть команду Cmd. У відкрилася командному рядку скопіюйте і вставте наступний рядок expand -r E: i386 * .tt_% SystemRoot% Fonts. Натисніть клавішу Enter. Варто відзначити, що за букву E приймається буква CD/DVD-приводу.
8
При видаленні всіх шрифтів з відповідної папки не забувайте, що системний файл Decktop.ini видаляти не можна. Якщо це все-таки відбулося, відкрийте будь-який текстовий редактор і в новий документ скопіюйте наступні рядки: [. ShellClassInfo] UICLSID = {BD84B380-8CA2-1069-AB1D-08000948F534}
9
Потім натисніть сполучення клавіш Ctrl + S, в полі Ім'я файлу введіть Decktop.ini, вкажіть папку Fonts в якості директорії, в якій буде збережений цей файл.
При роботі з текстовими редакторами в операційній системі можуть траплятися збої. У цих випадках перестають коректно відображатися кириличні шрифти . Причиною такого збою може стати зараження комп'ютера вірусом, неправильне поводження з комп'ютером і т.д. Існує кілька способів позбавлення від даного недоліку в роботі операційної системи.
Вам знадобиться
  • Відновлення стандартних шрифтів операційної системи Windows XP.
Інструкція
1
Деяка категорія користувачів, які ще слабо розбираються в пристрої операційної системи Windows XP, при виникненні проблеми думає тільки про тотальну перевстановлення системи. Звичайно, це вихід, але нова установка відніме у такого користувача значно більше часу, ніж якби він скористався наступними порадами.
2
Як можна визначити, що ви зіткнулися саме з цією проблемою? У текстовому редакторі, наприклад, MS Word, будь-яка спроба надрукувати текст на кирилиці закінчується провалом (замість російських символів з'являються невідомі вам знаки). Найпростіший і раціональний спосіб - це скопіювати файли шрифтів у свого друга або товариша, у якого немає даної проблеми. Всі шрифти знаходяться в папці C: WindowsFonts. Але даний метод є не ідеальним з багатьох причин.
3
Також можна скористатися методом відновлення системних файлів за допомогою стандартної утиліти SFC. Для її запуску необхідно натиснути меню «Пуск», вибрати пункт «Виконати» і у вікні ввести команду «sfc.exe/scannow» без лапок. Після натискання на кнопку «ОК» почнеться перевірка системних файлів і в разі порушення цілісності хоча б одного із усіх перевірених файлів, вам буде запропоновано виконати відновлення зіпсованих або відсутніх файлів.
4
Варто відзначити, що деякі файли, необхідні для відновлення, можуть перебувати на знімному носії, з якого вироблялася установка операційної системи. Якщо ви бажаєте запускати утиліту перевірки цілісності системних файлів при кожному завантаженні операційної системи, запустіть аплет «Виконати команду» з ключем scanboot замість scannow. Для одноразової перевірки системи при її завантаженні вкажіть команду scanonce замість scanboot.
Корисна порада
У деяких випадках краще звернутися за допомогою до професіонала, якщо перераховані способи вирішення цієї проблеми вам не допомогли.