Як позбутися від конденсату на пластикових вікнах.

При зниженні температури на вулиці на пластикових вікнах може виникнути конденсат - вони пітніють. Причина полягає в істотній різниці між температурами на вулиці, всередині пакету вікна і в приміщенні. За правилами фізики швидка конденсація води з повітря відбувається під впливом зниженої температури, підвищення вологості повітря і зниження атмосферного тиску. Якщо на атмосферний тиск ніяк не можна вплинути, то можна змінити інші два показники.
Інструкція
1
Підвищіть температуру повітря в приміщенні, включивши опалювальні прилади. Таким чином точка роси «віддаляється», тому повітря охолоджується на поверхні пластикового вікна більш тривалий час і конденсат не утворюється.
2
Утепліть укоси і стіни поруч з ним зсередини і зовні. Як правило, цю процедуру повинні проводити при установці пластикових вікон, але часто під час монтажу укосів будівельники використовують тільки пластик для декорації, але забувають утеплювати стіни. Тому холодне повітря може проникати всередину без перешкод, а також охолоджувати поверхню близько вікна, що знижує температуру біля вікна в приміщенні.
3
Широкі підвіконня теж можуть викликати «запотівання» вікна. Вони закривають доступ теплого, прогрітого підвіконними радіаторами повітря до вікон. Встановіть зверху пластикового вікна теплову штору, підігрівати повітря в просторі біля вікна взимку.
4
Якщо між температурою в приміщенні і зовні велика різниця, то причина появи конденсату може полягати в малій кількості склопакетів. У північних районах нашої країни рекомендується встановлювати пластикові вікна з трьома стеклами, тобто з двома склопакетами. Щоб провести ще більш якісну теплоізоляцію вікна, знадобиться чотири скла.
5
До освіти конденсату призводить підвищення вологості. Перевірте витяжку в кімнаті. Якщо повітря погано циркулює, то в приміщенні підвищується вологість. Якщо квартира розташована на першому поверсі поряд з підвалом або недалеко від даху в багатоповерховому будинку, то в ній може спостерігатися постійна сирість. Проведіть теплоізоляцію і відокремте квартиру від несприятливих стін. Частіше провітрюйте кімнату, особливо якщо квартира знаходиться в недавно побудованому будинку. У таких будинках зі штукатурки і плитки випаровується велика кількість води.
6
Іноді причиною появи конденсату на пластикових вікнах є неправильна установка пакета. При монтажі вікон необхідно проводити теплоізоляцію блоку вікна, щоб не з'являвся конденсат. Якщо інші методи усунення конденсату не допомагають, викличте майстрів для переустановлення пластикового вікна. Майте на увазі, що конденсат може утворюватися через дешевих або неякісних вікон, в таких випадках без заміни вікна неможливо позбутися конденсату .
Корисна порада
Пластикові вікна самі по собі не є причиною утворення конденсату. Вони відрізняються від звичних дерев'яних вікон, змінюючи теплообмін приміщення з вулицею, і вимагають іншого догляду. Ознайомтеся з інструкцією по догляду за вікнами ПВХ.