Як зробити ароматичне масло.

Ароматичні масла виробляють шляхом дистиляції, і вартість на них може бути досить високою. Ознайомившись з справжніми інструкціями, ви зможете самі зробити ароматичне масло в домашніх умовах. Домашнє масло не буде таким концентрованим, як представлені у продажу, але у вас вийде досить гарне ароматичне масло , придатне як для додавання до ароматичної суміші, так і для використання в якості заспокійливого масла для тіла.
Вам знадобиться
  • Базове масло (соняшникове, мигдальне, оливкова)
  • Свіжі квіти/трави
  • Скляний контейнер із кришкою
  • Поліетиленовий пакет
  • Дерев'яний молоток/скалка
  • Марля
Інструкція
1
Квіти і трави збирайте вранці, коли концентрація ефірних масел в них найвища. Вибирайте трави, які ось-ось мають зацвісти, оскільки як тільки вони починають цвісти, концентрація масел значно знижується. Перевірте зібрані квіти і трави на наявність будь-яких ознак пошкодження комахами. Промийте рослини чистою водою і промокніть насухо паперовим рушником. Покладіть одну чашку трави чи квітів в поліетиленовий пакет і пам'ятайте їх за допомогою невеликого молотка або качалки, щоб з них виділилося масло .
2
Підготуйте банку принаймні з 1 склянкою доброго базового масла. Багато воліють використовувати оливкову масло , але і будь-яку рослинну масло також підійде. Масло мигдалю додасть вашому ароматичного маслу легкий аромат, який доповнить практично будь-який натуральний аромат. Воно також прекрасно підійде в якості масла для шкіри.
3
Додайте розім'яті квіти або трави в банку з базовим масло м і щільно закрийте її. Наполягайте масло в теплому приміщенні від 24 до 48 годин. Будьте обережні та оберігайте масло впливу прямих сонячних променів вдень, так як вони швидко нагріють масло і воно втратить частину своїх властивості. Відкрийте банку і процідіть масло через шматок марлі. Використані рослини викиньте, а процеженное масло знову перелийте в пляшку.
4
Повторіть вищеописану процедуру принаймні ще 3 рази, поки масло не досягне бажаної насиченості аромату. Розлийте готові ароматичні масла по темних пляшках, щоб запобігти проникненню сонячного світла, або зберігайте масло в темному місці. Додавайте масло до ароматичних сумішей, або використовуйте його як масло для тіла.
Корисна порада
Ви можете використовувати самі різні квіти і трави для створення ароматичного масла. Спробуйте, наприклад, троянду, лаванду, корицю, мелісу або м'яту.