Як зробити точку відкату.

Засіб «Відновлення системи» є одним з компонентів Windows, за допомогою якого можна без втрати особистих файлів відновити попередній стан комп'ютера, якщо в його роботі виникли будь-які проблеми. Щоб створити точку відновлення (зробити точку відкату), необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск», виберіть пункт «Стандартні», в підміню перейдіть в пункт «Службові» і клікніть по пункту «Відновлення системи» лівої кнопкою миші. Якщо дана опція на вашому комп'ютері відключена, у вікні з питанням «Чи хочете ви включити відновлення системи?» Відповідайте ствердно. Відкриється вікно «Властивості системи». На вкладці «Відновлення системи» зніміть маркер з поля «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках» і натисніть кнопку «Застосувати». Після цього знову запустіть задачу «Відновлення системи» з меню «Пуск».
2
У діалоговому вікні виберіть пункт «Створити точку відновлення» і натисніть кнопку «Далі». В поле «Опис контрольної точки відновлення» введіть ім'я (по якому ви самі зможете впізнати контрольну точку в майбутньому), поточні час і дата додадуться до точки відкату автоматично. Натисніть на кнопку «Створити», дочекайтеся, поки система створить контрольну точку . Натисніть кнопку «Закрити». Щоб переконатися, що точка відновлення успішно створена, відкрийте той же вікно, виберіть пункт «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натисніть кнопку «Далі». Зліва в календарі буде відзначена дата створення вашої контрольної точки, в поле праворуч ви побачите час її створення і назва. Якщо не збираєтеся відновлювати систему прямо зараз, просто закрийте вікно.
3
Якщо після створення контрольної точки ви захочете знову відключити відновлення системи, у лівій частині вікна рядок-посилання «Параметри відновлення системи». Автоматично відкриється вікно «Властивості системи» на вкладці «Відновлення системи». Якщо ви вже закрили програму «Майстер відновлення системи», клікніть з робочого столу по значку «Мій комп'ютер» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Перейдіть у вікні на потрібну вкладку самостійно. Поверніть маркер в поле «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках» і натисніть кнопку «Застосувати». Після виконання даної операції все створені на комп'ютері точки відкату будуть видалені, а відновлення відключено.