Як створити образ DVD.

Образ диска - це максимально точна копія вмісту оптичного носія, при створенні якої зберігаються не тільки вихідні файли, але і подробиці їх розміщення, включаючи файлову систему диска. Це дозволяє використовувати образ, як для запису знімного носія (CD або DVD-диска), так і для роботи з віртуальним диском без оптичного приводу. У складі операційних систем Windows, Mac OS, Unix немає програм для створення образу диска, тому доведеться скористатися додатками інших виробників.
Інструкція
1
Оберіть програму, яка має функції створення образів DVD-дисків. Як правило, така опція входить в арсенал додатків, призначених для запису або емуляції оптичних носіїв - Nero Burning ROM, Alcohol 120%, Daemon Tools і інших. Виберіть, наприклад, Daemon Tools Lite - це безкоштовна версія Daemon Tools, що має інтерфейс російською мовою, здатна створювати і монтувати образи CD і DVD-дисків. Монтувати вона може образи будь-якого формату, а створювати - тільки у форматі mds/mdf.
2
Скачайте програму безпосередньо з сайту виробника, відповідна посилання поміщена на цій сторінці - http://daemon-tools.cc/rus/products/dtLite. Після завантаження та встановлення програми клацніть правою кнопкою миші по її іконці в області повідомлень панелі завдань (в «треї»). Під сплив контекстному меню виберіть самий верхній пункт - «DAEMON Tools панель». В результаті вздовж нижньої кромки екрану розміститься вузька смужка з елементами управління цього додатка.
3
Клацніть по піктограмі «Створення образу» в центральній частині панелі, і додаток відкриє окреме віконце з мінімальним набором налаштувань. В полі «Результуючий файл» вкажіть каталог у вашому комп'ютері, в який програмі слід помістити створений образ DVD-диска. Інші налаштування залиште з установками за замовчуванням.
4
Помістіть в DVD-привід вихідний диск, дочекайтеся, поки ОС ознайомиться з його вмістом, і натисніть кнопку «Оновити». Після цього натисніть на кнопку «Старт» і програма почне процедуру створення образу DVD-диска, показуючи її хід на екрані. Почекайте до закінчення процесу і у зазначеній вами папці з'являться два файли з розширеннями mdf і mds, які і будуть містити образ DVD-диска.