Як підібрати няню.

У житті жінки бувають ситуації, коли присвятити себе повністю вихованню дитини у неї немає можливості. У таких випадках на допомогу прийде няня. Але, як і до всього, що стосується здоров'я та благополуччя малюка, до вибору няні потрібно поставитися з особливою увагою.
Інструкція
1
Визначтеся, якими якостями та навичками повинна володіти майбутня няня, який графік її роботи вас цікавить і скільки ви готові за це заплатити. Знайти няню можна по оголошеннях, через знайомих або звернутися в агентство.
2
Зустрітися з кожної кандидатурою особисто і проведіть співбесіди. Постарайтеся визначити особисті якості людини, дізнатися про досвід і рекомендаціях. Добре, якщо няня володіє спеціальними навичками, наприклад, вміє грати на музичних інструментах, займається живописом або знає досконало іноземну мову. Тоді вона зможе передати ці знання вашій дитині.
3
Переконайтеся, що найманий вами людина повністю здоровий. Попросіть свіжі довідки від психіатра, нарколога, дерматолога, результати флюорографії, аналізів на ВІЛ, РВ, гепатит, яйця глист.
4
Прослідкуйте, як дитина спілкується з нянею. Якщо за тиждень малюк так і не звик до нової людини, то відмовтеся від цієї кандидатури. Няня зобов'язана вміти надавати першу допомогу і забезпечувати безпеку дитини. Розкажіть їй про здоров'я вашого малюка, які ліки він приймає, на що у нього може бути алергія. Важливо така якість для працівниці як пунктуальність, дотримання режиму дня.
5
Вибирайте няню , орієнтуючись на вік дитини. Для новонароджених дітей підбирайте фахівця із середнім або вищою медичною освітою, досвідом роботи з грудними дітьми. В обов'язки няні входить догляд за немовлям - приготування їжі та годування, здійснення гігієнічних процедур і купання, гімнастики і масажу, прогулянки. Також вона повинна піклуватися про розумовий і емоційному розвитку малюка.
6
Знайдіть для дітей від 3 до 6 років няню з середнім або вищою педагогічною освітою. Віддавайте перевагу колишнім співробітникам дитячих дошкільних установ. Няня повинна володіти сучасними методиками розвитку та навчання дітей, вміти знаходити до дитини підхід, зацікавлювати його. В обов'язки вихователя може входити навчання письму, читанню, рахунку, підготовка до школи.
7
Вибирайте для дитини шкільного віку няню -учітельніцу. Вона зможе забирати дитину зі школи і відводити додому, годувати, стежити за тим як він робить уроки, супроводжувати на додаткові заняття. Гувернантка буде займатися навчанням вашого дитя, допомагати з уроками, навчати правилам етикету.