Як лікувати розтягнення плеча.

Однією з найпоширеніших травм плеча є частковий розрив сухожиль або розтягнення зв'язок. Це може статися при значній механічного перевантаження, а також під час виконання якихось важких вправ. Як правило, розтягнення плеча починається з болючих відчуттів, може виникнути припухлість навколо плеча .
Інструкція
1
Якщо цілісність зв'язок збережена (може бути при частковому розриві сухожилля), тоді лікування розтягування плеча включає в себе наступні способи. В першу чергу дотримуйтесь спокій - уникайте будь-яких рухів травмованою рукою.
2
Прикладайте лід або холодний компрес до плеча на 15-20 хвилин, не менше чотирьох разів на день протягом 2-3 днів. Це допоможе зменшити біль і зняти набряки. Оберніть лід або холодний компрес в рушник. Ні в якому разі не застосовуйте лід безпосередньо до шкіри.
3
Використовуйте фармакологічні засоби. Тільки перед цим обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Загальні болезаспокійливі препарати зазвичай включають в себе: напроксен, ібупрофен, парацетамол і аспірин. Крім цього, доступні препарати знімають біль, їх необхідно наносити безпосередньо на шкіру.
4
Накладіть фіксуючу пов'язку на кілька днів, відразу після отримання травми. При цьому не потрібно знерухомлювати плече на тривалий період, починайте по мірі стихання болю поступово розробляти суглоб.
5
Робіть реабілітаційні вправи - вони вам допоможуть відновити рухливість. Через 2 або 3 дні після отримання травми здійснюйте відведення руки, кругові рухи. Потім, через 1-2 тижні, почніть виконувати інші вправи - з легкими обтяженнями. Чи не виконуйте вправи, якщо при їх вчиненні відчуєте біль.
6
У рідкісних випадках потрібна операція для лікування повного розриву плечових зв'язок, якщо є нестабільність або порушується функція. Може бути проведена рання операція у деяких спортсменів, щоб уникнути розвитку вивиху плеча .
7
Також можна вилікувати розтягнення плеча за допомогою народного засобу. Для цього візьміть три столові ложки подрібнених квіток пижма звичайного, залийте склянкою окропу. Потім дайте отриманої рідини настоятися протягом 1:00 і процідіть. Застосовуйте цю суміш в якості компресів.