Як вибрати електронну адресу.

Сьогодні для багатьох людей адресу - це не тільки будинок або вулиця, а ще й електронна пошта. Більшість поштових служб в інтернеті безкоштовні і доступні кожному. Користувач має право вибрати будь поштовий сервіс і будь-яке ім'я для свого e-mail.
Інструкція
1
При реєстрації облікового запису на поштовому сервері система автоматично запропонує вам кілька варіантів. Наприклад, вас звати Андрій Петров, 1984 року народження. В графі поштовий ящик після заповнення анкетних даних з'являться кілька можливих імен на кшталт: andrey-petrov@mail.ru або petroff84@inbox.ru. Хоча й таких варіантів може не виявитися - все-таки ви не єдиний в країні володар такого популярного імені. В цьому випадку на екрані з'явиться напис «Це ім'я вже зайнято» .Може спробувати пошукати підходящий варіант на іншому домені цієї поштової служби. Например не mail.ru, а list.ru. Якщо ви скористаєтеся не найпопулярнішим поштовим сервісом, то ваші шанси отримати бажане ім'я значно зростають.
2
Взагалі ім'я ви можете вибрати яке завгодно, тільки добре подумайте, для чого будете використовувати цей поштовий ящик. Начальство чи залишиться в захваті, якщо доведеться писати вам на пошту з ім'ям начебто veseliy_bezdelnik або superyozzik просто тому, що нероби і супер-їжачки не видадуться серйозними, нехай це всього лише кілька букв в мережі.
3
Навіть якщо вам хочеться виділитися, краще заведіть кілька електронних скриньок - для роботи, для друзів, для рідних. Тим більше що більшість поштових сервісів дозволяє створити до 5 адресу ов для одного користувача.
4
Можете вибрати в якості імені будь-яке слово, аби написано воно було латиницею. Воно може бути коротким або довгим, складатися з одного або декількох слів, містити літери або цифри. Однак краще ім'я то, яке легко прочитати і запам'ятати. Адже вам не раз доведеться диктувати по телефону, записувати його в резюме, анкетах, при реєстрації на сайтах. Так що простота і стислість тут важливі як ніколи.
Електронна пошта стала дуже поширеним засобом спілкування. Без неї неможливо зареєструватися на багатьох інтернет-сайтах, та й як альтернатива пошті звичайної вона давно зайняла лідерські позиції.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть провайдера електронної пошти, тобто постачальника послуг з пересилання вашої кореспонденції. Безкоштовний електронний ящик можна зареєструвати на безлічі сервісів, наприклад, rambler.ru, yandex.ru, mail.ru, gmail.com і т.д.
2
Створюйте пошту від Google на платформі gmail.com, якщо ви цінуєте хорошу захищеність особистої інформації, а також бажаєте гарантовано отримувати всі вхідні листи і бути впевненими в тому, що всі вихідні повідомлення дійдуть до адресата. Даний сервіс має безліч переваг, наприклад, миттєву доставку листів, а також додаткові функції: чат, розширені можливості переадресації та ін.
3
Зареєструйте поштову скриньку на сервісі yandex.ru, якщо ви є шанувальником однойменного браузера. Тут вам запропонують не менш гарна якість сервісу і надійність доставки листів. Крім цього, провайдер часто придумує різні приємні нововведення і намагається поліпшити якість роботи. Не так давно тут з'явилася можливість міняти оформлення аккаунта за своїм бажанням. Наприклад, якщо за вікном холодно, зима, ви можете поставити літнє зображення з квітами - це буде зігрівати душу.
4
Створіть поштову скриньку на mail.ru, якщо для вас важливе спілкування в соціальних мережах (на даній платформі знаходиться відомий сервіс «Мій Світ»). Крім того, пошта має зручний інтерфейс, оснащена надійним захистом вашого ящика від зломів і вірусів. Користувачеві пропонується безліч безкоштовних і платних послуг, таких як авторський підпис в листах, автовідповідач, орфографічна перевірка і т.д. До речі, поштовий ящик за вашим бажанням може мати не тільки ім'я @ mail.ru. Ви ще можете вибрати такі домени, як @ bk.ru, @ list.ru і @ inbox.ru.
5
Віддайте перевагу rambler.ru, якщо вас спокушає автоматична фільтрація та обробка вашої вхідної кореспонденції. Особливо зручний ящик для корпоративних цілей, оскільки має високий рівень захисту, а також безліч додаткових послуг.