Як зшити кролика.

У багатьох в шафі знайдеться непотрібна тканину, клаптики, які шкода було викинути, різні шматочки, що залишилися від пошиття улюбленого сукні. Добре, що ви їх не викинули. Сьогодні вони знадобляться - ми змайструємо з них чарівного кролика. Його можна буде подарувати дитині або будь-якого іншого близькій людині. Для цього знадобиться тканина і пара годин вільного часу.
Вам знадобиться
  • - трикотаж/хутро/будь-яка інша тягнеться тканина
  • - форма
  • - нитки, ножиці, голка
  • - набивка (ткати або вата)
  • - бусинки для очей
  • - кольорові нитки
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті викрійку кролика, звертайте увагу на його розміри, якщо у вас обмежені запаси тканини. Деталі викрійки виріжте з паперу.
2
Перенесіть деталі паперової викрійки на тканину, з якої будете шити кролика. Виріжте їх. Обрізки тканини не викидайте, вони згодяться для наповнення кроліка.Теперь приступимо безпосередньо до шиття.
3
Почнемо з вушок. Зшийте вушка, слідуючи, вашої викрійці. Для внутрішньої частини вушок краще використовувати кольорову тканину. Зшийте передню і задню деталі вушок. Наповніть їх ватою або залиште «висячими» на свій вибір.
4
Тепер займемося головою. Пришийте вушка до лицьового боку голови, потім пришити їх також і до задньої половинці голови. Зшийте між собою бічні частини голови кролика і наповніть голову набиванням.
5
Приступайте до основної частини кролика, до його тулуба. Починайте зшивати тулуб кролика з задніх лапок. Коли передня і задня деталі кролика будуть зшиті між собою, приступайте до наповнення кролика. Середину тулуба можна наповнити матерією, а по краях краще укласти вату, це додасть вашому кролику м'якість і рівність.
6
Сшейте між собою голову і тулуб. Щоб шов був менш помітний, можна кролику на шийку прив'язати невеликий хусточку, трикутник, вирізаний з тканини або саморобну метелика-краватка. Пофантазуйте!
7
Вишийте мордочку кролику кольоровими нитками, пришийте намистинки на місце вічко. Можна також пустити стяжки на лапках, щоб створити імітацію кігтиків.
8
Здавалося б все готово. Але ми забули найменшу деталь кролика. Це його хвостик. Візьміть невеликий шматочок тканини, наповніть його ватою і стягніть ниткою. Так у вас вийде простий круглий помпончик. Пришийте його на місце хвостіка.Зайчік готовий.