Як відрізнити Нокіа оригінал від підробки. nokia oro Як відрізнити підробку.

Купивши стільниковий телефон, необхідно бути впевненим у тому, що у вас в руках оригінал , а не підробка. Для перевірки мобільних пристроїв фірми «Нокіа» потрібно здійснити ряд дій.
Інструкція
1
Перш за все перевірте зовнішній вигляд і технічні характеристики телефону. Для цього вам знадобиться докладний опис апарату. Скачайте його на офіційному сайті nokia.com, вибравши вашу модель мобільного пристрою. Зовнішній вигляд, заявлений в описі, повинен бути ідентичний вашому телефону.
2
Увімкніть телефон і перевірте вид меню, якість дисплея, а також обсяг внутрішньої пам'яті. За цими індикаторами розпізнати підробку найпростіше. На таких телефонах дисплей більш низької якості, при зміні кута огляду контрастність зображення буде змінюватися.
3
Найчастіше виробники підробок наділяють телефони функціями, які відсутні в офіційному технічному описі. Подвійні сім-карти, вбудований телевізор, підключення карт пам'яті - якщо ці функції не заявлені в описі, але присутні в телефоні, будьте впевнені, що у вас підробка.
4
Зніміть батарею і задню кришку телефону. Під ними ви повинні знайти наклейку Ростеста і наклейку відповідності стандартам зв'язку. Написи на них повинні бути чіткими, без помилок і будь-яких змазаних букв. У разі якщо наклейки відсутні або явно виглядають зробленими кустарно, то в ваших руках підробка.
5
Під батареєю повинен знаходитися IMEI-номер телефону. Запишіть його, після вставте батарею на місце і ввімкніть апарат. Дочекайтеся його завантаження, після чого наберіть на клавіатурі * # 06 #. Порівняйте IMEI-номер із записаним кодом. Якщо він збігається, то в ваших руках - оригінал ьний телефон, в іншому випадку ви маєте справу з підробкою.
6
Для того щоб бути остаточно впевненим в тому, що ваш телефон - оригінал ьний, зверніться в техпідтримку Nokia Care. Контакти ви можете знайти на офіційному сайті компанії www.nokia.com. Надайте IMEI-номер телефону, після чого ви будете проінформовані про справжність вашого апарату.
У зв'язку з тим, що бренд Nokia є одним з найпопулярніших, на сучасному ринку мобільних телефонів існує безліч неякісної та відверто підробленої продукції. Якщо ви хочете від неї захиститися, ретельно перевіряйте не тільки наявність сертифікатів якості та іншої технічної документації, а й цілісність корпусу і аксесуарів телефону.
Інструкція
1
Бажано купувати будь-яку продукцію від компанії Nokia в її фірмових магазинах, таким чином, ви зможете в кілька разів значно знизити ймовірність покупки підробленого мобільного телефону. У разі, якщо ви виявили дефект вручну у себе вдома, зверніться в той магазин, де ви купували техніку, з вимогою замінити підроблений телефон ліцензійним.
2
Якщо після покупки ви хочете виявити підробку телефону нокиа 5130, ретельно огляньте його з усіх сторін. На ньому не повинно бути нерівних, розмазаних, кривих написів.
3
Потім приступайте до перевірки програмного забезпечення. Увімкніть телефон. Його операційна система повинна завантажуватися з синім написом Nokia на білому фоні. Перевірте коректність і правильність написання всіх пунктів меню. Не повинно бути таких кричущих помилок, як «Менеджер файлу» (файловий менеджер) і «Звуковий регордор» (запис звуку).
4
Далі перевірте imei телефону. Для цього наберіть * # 06 # і натисніть "дзвінок", що з'явилися на екрані цифри звірте з наклейкою, яка знаходиться під акумулятором. Якщо все нормально, то наберіть * # 0000 # і натисніть "дзвінок". Таким чином, ви дізнаєтеся версію прошивки свого телефону. Тепер спробуйте встановити яке-небудь додаток на телефон. Якщо апарат видасть повідомлення про те, що установка неможлива, швидше за все, ви купили підроблений телефон Nokia.
5
Також прослідкуйте за часом включення телефону. Підроблений телефон включається 5-10 хвилин, оригінальний близько хвилини. На камері ніколи не буде автофокусу, навіть якщо він передбачений відповідно до технічної документації. Загалом, будьте гранично уважні, так як зловмисники часто використовують телефони Nokia для виробництва і розповсюдження неякісної продукції. У випадку якщо ви купили бракований або підроблений телефон Nokia 6300, то одразу ж звертайтеся в сервісний центр виробника. Там вам нададуть всю необхідну допомогу і нададуть оригінальний телефон Nokia.