Як приймати Кавінтон.

« Кавинтон » - це препарат, який призначається для лікування неврологічних порушень, таких як розлад мозкового кровообігу, запаморочення, головний біль і енцефалопатія. Крім того, ліки використовується в ЛОР-практиці та офтальмології.
Інструкція
1
« Кавинтон » розширює судини, покращує кровопостачання, завдяки чому відбувається насичення мозку глюкозою і киснем. Найбільш виражено дію ліки в постінсультний період, при ішемічній хворобі і атеросклерозі мозкових судин.
2
Для лікування неврологічних захворювань приймайте по 2 таблетки « Кавинтон а» тричі на добу. Через два тижні, коли гострий період хвороби буде позаду, перейдіть на підтримуючу дозу препарату - 1 таблетка « Кавинтон а» 3 рази на день.
3
Якщо лікуванням « Кавинтон ом» вже проводилося в умовах стаціонару (внутрішньовенно крапельно), то підтримуюча доза буде 2 таблетки препарату 3 рази на добу.
4
Для лікування судинних захворювань очей (дегенеративні захворювання сітківки, судинної оболонки, вторинна глаукома, венозні і артеріальні емболії і тромбози і т.д.) і ЛОР-патології (зниження слуху, шум у вухах, хвороба Меньєра, запаморочення лабіринтового походження і т.д.) приймайте тричі на день по 1 таблетці « Кавинтон а».
5
Пийте « Кавинтон » строго після їжі, запиваючи достатньою кількістю води.
6
Припиніть прийом « Кавинтон а», якщо під час лікування спостерігається різке зниження артеріального тиску, тахікардія або нудота. Повідомте лікаря про поганий переносимості препарату. Можливо, фахівець проведе коригування дози і терапія буде продовжена.
7
« Кавинтон » робить негативний вплив на плід, тому його застосування під час вагітності протипоказане. Також утримайтеся від прийому препарату при ішемічній хворобі серця та індивідуальної непереносимості.
8
Приймайте ліки не менше трьох тижнів. У важких випадках препарат може бути призначений на більш тривалий термін.
Зверніть увагу
«Кавинтон» несумісний з деякими лікарськими засобами. Повідомте лікаря про всі препарати, які ви приймаєте.