Як дізнатися передавальне число редуктора. передавальне число редуктора маз.

Передаточне число є однією з основних характеристик будь-якого редуктора - механізму для передачі обертального моменту. Передавальне число більше одиниці в понижуючих редуктора х і менше одиниці в підвищувальних, званих мультиплікаторами.
Вам знадобиться
  • - калькулятор;
  • - слюсарний набір ключів;
  • - рулетка;
  • - тахометр.
Інструкція
1
За типом передачі редуктори класифікуються так: циліндричний, конічний, черв'ячний, планетарний і комбінований. З передачі зачеплення розрізняють зубчасті, гіпоїдні, ланцюгові, ремінні, гвинтові, хвильові передачі і фрикційні. Для будь-якого типу редуктора передавальне число дорівнює відношенню частот обертання (або кутових швидкостей) провідного валу і веденого.
2
Для зубчастих, ремінних, ланцюгових і черв'ячних передач передавальне число можна визначити по виду елементів редуктора .Вскройте кришку редуктора для того, щоб мати доступ до його елементів.
3
Зубчата передачаПосчітайте число зубів N відомої шестерні і число зубів Q провідною шестерні. Розділіть N на Q. Отримане значення - передавальне відношення ( число ) редуктора з зубчастої передачею.
4
Ремінна передачаІзмерьте діаметри ведучого і веденого шківа. Відношення більшого діаметра (провідного) до меншого (веденого) - передавальне число редуктора з ремінною передачею.
5
Ланцюгова передачаПосчітайте число зубів ведучої (великий) і відомої (малої) зірочки. Передавальне число редуктора з ланцюговою передачею дорівнює відношенню числа зубів великої зірки і малої.
6
Червячная передачаОпределіте число заходження J на черв'яка і число зубів G на черв'ячної колесі. Ставлення G до J - передавальне число редуктора з черв'ячною передачею.
7
Передаточне число можна обчислити по швидкості обертання ведучого і веденого вала. Виміряйте за допомогою тахометра частоту обертання N ведучого вала - того, який приводиться в рух силовою установкою (електродвигуном). Вона дорівнює частоті обертання вала електромотора.
8
Замірте число оборотів n веденого вала - того, що спричиняє рух робочий орган.
9
Розділіть частоту обертання ведучого вала N на частоту обертання веденого вала n. Отримане число і є передавальне відношення даного редуктора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ToXWRrUdIu4