Як завести машину в мороз.

Низький температурний режим в зимовий час стає серйозним випробуванням не тільки для людини, але і для механізмів. Різкі перепади і пониження температури в нічний час до мінус тридцяти градусів доставляє багато турбот власникам автомобільного транспорту. У літню пору року справний автомобіль заводиться без ускладнень, але з приходом зими процедура запуску мотора на відкритій стоянці стає непростою справою.
Вам знадобиться
  • - чайник з гарячою водою;
  • - комплект проводів для зовнішнього запуску.
Інструкція
1
Починайте відкривати двері автомобіля ключем. В умовах російської зими проста процедура може стати складним завданням з подальшим прогріванням дверних замків. У кишені зимового одягу завжди тримайте при собі балончик зі спреєм-розморожувачі замків. Ціна на нього в магазинах копійчана, а допомога великая. Якщо не виявилося із собою такої рідини, використовуйте народний метод - нагрійте ключ від дверного замка запальничкою.
2
Перш ніж заводити двигун, розігрійте акумулятор. Для цього включіть запалення і запаліть на десять-п'ятнадцять секунд дальнє світло. Замість далекого можете скористатися ближнім світлом, тоді збільште проміжок часу до двох хвилин. Витримайте паузу протягом пари хвилин і заводите машину .
3
Вичавіть зчеплення при запуску холодного двигуна. Це стосується автомобілів, оснащених механічною коробкою передач. Якщо двигун дає збої, потримайте ногу на педалі акселератора протягом трьох хвилин. Це не дасть механізму стихнути до повного прогріву. При инжекторном двигуні педалі газу стосуватися не треба.
4
Зачекайте кілька хвилин і повторіть спробу, якщо двигун не завівся. Заводити стартером більше двадцяти секунд не рекомендується. Результатом може стати акумулятор, що сів, і виведений з ладу стартер.
5
Якщо ваша машина їздить на солярке.Проверьте наявність в баку річного дизельного палива. При низькій температурі річна солярка утворює парафінообразную масу. В цьому випадку візьміть чайник з гарячою водою і акуратно облийте паливний насос високого тиску, паливний фільтр і форсунки двигуна. Головне, не допустите попадання води на електричні агрегати автомобіля. Спосіб старий, але перевірений часом.
6
Іноді машина глухне, так і не досягнувши температури прогріву. В цьому випадку зробіть перерву на кілька хвилин і спробуйте завести ще раз.
7
Майте на автомобілі спеціальний комплект проводів для зовнішнього запуску в зимовий час.
8
Встановіть на автомобіль сигналізацію з автозапуском, поставте потрібний режим. Машина буде прогріватися кожні три-чотири години. Вранці ви легко заведете машину з пульта дистанційного керування.
Зверніть увагу
Завжди майте при собі в автомобілі трос, дроти для зовнішнього запуску і грошові кошти.
Корисна порада
Одним із способів заведення двигуна машини при низьких температурах повітря є установка передпускового підігрівача.