Як відкрити нову фірму.

Якщо ви втомилися від постійних авралів на роботі і тиску з боку суворого боса, ви відчуваєте в собі бажання стати незалежним, заробити великі гроші завдяки наполегливій праці, ви повні цікавими ідеями і готові почати нове життя, то саме час задуматися про відкритті власної фірми.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся з тією сферою, в якій ви хотіли б працювати. Найкраще, щоб обраний напрям було вам до душі, і ви добре в ньому розбиралися. У торгівлі в умовах швидкого розвитку мереж перспективними варіантами стають спеціалізовані магазини, що пропонують клієнтам певний вид продукту (наприклад, м'ясні або хлібні лавки) .Також постійно зростає попит на найрізноманітніші послуги. Ви можете працювати в сфері харчування, догляду за тілом, пошиття одягу, надавати юридичні, ріелторські, інформаційні послуги та багато іншого. При виборі сфери діяльності можна розглядати не тільки стандартні варіанти роботи безпосередньо з клієнтами, а зайнятися продажами або наданням послуг через інтернет. Найкраще зупинитися на продажу унікального продукту, але при цьому орієнтуватися на потреби більшості споживачів.
2
Яку фірму ви б не вирішили відкрити, вам знадобляться кошти. Якщо накопичення відсутні, то можна спробувати взяти грошей у борг, оформити кредит у банку або пошукати інвестора.
3
Далі необхідно скласти бізнес план. Для цього потрібно розрахувати вкладення, поточні витрати і доходи. Але постарайтеся не переоцінити власні сили і можливості споживчого ринку.
4
Коли ідея у вас вже існує не тільки в голові, а повністю прорахована на папері, можна сміливо відправлятися податковий орган для реєстрації фірми. Ви можете стати індивідуальним підприємцем або утворити юридичну особу. Якщо ви новачок в бізнесі, то першого варіанта буде цілком достатньо, а для більш серйозної справи краще відкрити ТОВ або ЗАТ.
5
Після оформлення пакету документів приступайте до реалізації бізнес-плану. Робіть ремонт в приміщенні, обладнайте його відповідним чином, укладайте договори з постачальниками, підбирайте співробітників і не забудьте про рекламу.