Як налаштувати wi-fi для двох ноутбуків.

Під час налаштування домашньої бездротової мережі для декількох пристроїв необхідно дуже уважно підійти до вибору Wi-Fi маршрутизатора. Це обладнання повинно мати можливість створювати таку точку доступу, до якої зможуть підключитися всі потрібні ноутбуки.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
При виборі маршрутизатора з'ясуйте, чи здатне це мережеве обладнання працювати з мережею змішаного типу. Зазвичай цього не вказують в інструкції, тому краще відвідайте офіційний сайт виробника вподобаної моделі і вивчіть тонкощі його роботи. Переконайтеся в тому, що ви зможете підключити до даного маршрутизатора кабель провайдера. Тобто перевірте наявність потрібного порту (DSL або WAN).
2
Підключіть придбаний Wi-Fi маршрутизатор до мережі змінного струму. Увімкніть мережеве обладнання. Підключіть до нього мобільний комп'ютер, використовуючи для цього мережевий кабель. Дане з'єднання необхідно здійснювати через порт LAN маршрутизатора.
3
Тепер запустіть web-браузер і введіть у нього IP-адресу мережного обладнання. Заповніть поля «Логін» і «Пароль», натисніть кнопку «Підключити». Потрібні відомості ви можете знайти в інструкції до обладнання.
4
Тепер з'єднайте кабель провайдера з потрібним роз'ємом маршрутизатора. Відкрийте меню WAN і виконайте настройку підключення до інтернету. Обов'язково заповніть всі необхідні пункти. Активуйте функції NAT, Firewall і DHCP, якщо це дозволяє зробити меню налаштувань.
5
Тепер перейдіть в меню Wi-Fi. Введіть ім'я майбутньої точки доступу. Виберіть тип безпеки. Переконайтеся попередньо в тому, що обидва ноутбука зможуть підключатися до мережі з даним типом безпеки. Тепер встановіть параметр роботи радіосигналу. У даній ситуації краще використовувати тип 802.11 b/g/n (mixed). Це дозволить розширити діапазон пристроїв, здатних працювати з даною мережею.
6
Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Це необхідно для застосування нових налаштувань. Дочекайтеся установки зв'язку з сервером. Підключіть обидва ноутбука до бездротової мережі, попередньо відключивши перший пристрій від маршрутизатора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_dTDRdSO3RY