Як зробити фото яскравим. робимо фото більш яскравим і насиченим в фотошопі.

Припустимо, у вас є зображення, яке, в общем-то, вам подобається, але вам хотілося б зробити його більш яскравим і насиченим. Використовуючи різні прийоми програми Adobe Photoshop, можна додати фотографії яскравості, ефектності і значності. Зрозуміло, все залежить від ваших навичок роботи з цією програмою, і, керуючись бурхливою фантазією, можна змінити зображення до невпізнання, але якщо ви не володієте досконало цією програмою, то нижче зможете знайти інструкцію. Слідуючи їй, ви зможете помітно поліпшити своє зображення. Отже, приступимо.
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop. У ній відкрийте фотографію, яку хочете ретушувати.
2
Застосуйте «Фільтр» - «Різкість» - «Різкість» (Filter - Sharpen - Sharpen).
3
Застосуйте «Зображення» - «Корекція» - «Рівні» (Images - Adjustement - Levels) або просто натисніть «Ctrl + L». Встановіть наступні параметри: Input Levels - 13, 1.09, 241Output Levels - 0, 225
4
Продублируйте шар, встановіть режим змішування шарів «Освітлення» (Blending options - screen), непрозорість поставте 39%.
5
Далі застосуйте «Зображення» - «Корекція» - «Колірний баланс» (Images - Adjustement - Color balance). Встановіть наступні параметри: S: -62, +20, + 47M: +33, -17, + 6H: -9, +5, +25
6
Тепер створіть новий шар, заповніть кольором # faf2ca, встановіть режим змішування шарів «Освітлення» (Blending options - screen), непрозорість встановіть приблизно 31%.
7
Знову створіть новий шар, заповніть кольором #bebebe. Встановіть режим змішування шарів «Світіння» (Luminostry), непрозорість у цього шару - 31%.
8
дублює попередній шар, встановіть режим змішування «Освітлення» і непрозорість 38%.
9
Ідіть в «Зображення» - «Корекція» - «Колірний баланс» (Images - Adjustement - Color Balance). Встановіть параметри: +53, -33, +17
10
Створіть новий шар, заповніть його кольором # 0d004c, режим змішування - «Виключення» (Exclusion), непрозорість - 54%.
11
Продублируйте попередній шар, режим змішування поставте «М'яке світло» (Soft Ligth), непрозорість поставте 50%.
12
Інструментом "Випалювання" (схожий на руку з сполученими великим і вказівним пальцями), встановіть м'яку кисть розміру 65, Midtones, прозорість 50%. Затемните цим інструментом деякі області на щоках, волоссі, руках і т.д.
13
Тепер продублюйте другорядне зображення, поставте цей шар наверх, обесцветьте. Поставте режим накладення «М'яке світло» (Soft Light), непрозорість 47%.
14
Тепер, якщо потрібно, додайте на зображення кисті і текст. Об'єднайте всі шари. Ваше зображення готове.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KbuctqsgAHQ
Нерідко навіть тим фотографіям, які ви вважаєте вдалими, бракує насиченості. Особливо це буває помітно при друку - адже ЖК-монітор показує зображення більш яскравим, ніж це можуть зробити фарба і папір. Це поширена проблема, але вона цілком исправима за допомогою Фотошопа або іншого подібного йому графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - Графічний редактор Adobe Photoshop
  • - Фото для корекції
Інструкція
1
Відкрийте фото в графічному редакторі Adobe Photoshop за допомогою меню «File - Open», або поєднання клавіш Ctrl + O. Кадрування фото, якщо це необхідно.
2
Часто фотографіям в першу чергу не вистачає контрастності. Іноді це буває не відразу зрозуміло: на перший погляд фото виглядає нормально. Але варто відкрити діалогове вікно «Levels» (Рівні), як справжній стан справ стає зрозумілим. Це вікно викликається поєднанням клавіш Ctrl + L, або через меню «Image - Adjustments - Levels».
3
Зверніть увагу на діаграму, яку ви бачите в діалоговому вікні. Вільні простору між її краями і краями діалогового вікна - ознака недостатньої контрастності фото. Посуньте чорний і білий маркери ближче до середини, спостерігаючи, як змінюється при цьому фото. Як ви можете бачити, фото стало більш контрастним і насиченим. Але не перестарайтеся в цьому, стежте, щоб кольори залишалися природними.
4
В деяких випадках коригування рівнів буває достатнім, щоб фото придбало більш виразні кольори. Якщо ж ви хочете додати ще насиченості, зверніться до пункту меню «Image - Adjustments - Hue/Saturation». Його також можна викликати, натиснувши клавіші Ctrl + U.
5
Пересуньте вправо бігунок, що відповідає за значення насиченості фото (Saturation). Спостерігайте за тим, як змінюється фото. Коли кольору стануть насиченими, але залишаться при цьому природними, натисніть ОК. Якщо ви хочете відрегулювати насиченість якогось окремого колірного каналу, виберете його в списку, який знаходиться у верхній частині діалогового вікна. Зазвичай там за замовчуванням стоїть режим «Master». В цьому ж вікні можете скорегувати відтінок фото (рухаючи бігунок «Hue»), і його яскравість («Lightness»).
6
Збережіть відкоректоване фото за допомогою пункту меню «File - Save as».
Корисна порада
Існують також багато інших способів корекції контрастності фото, наприклад, через діалогове вікно «Curves». Можна також користуватися функціями «Автоконтраст» і «автоуровні», але вони не завжди призводять до досить якісного результату.