Як писати смс з телефону безкоштовно.

Сервіс коротких повідомлень (sms) є доступним засобом спілкування. Однак коли на рахунку мінімальну кількість коштів, відправка повідомлення може виявитися скрутною. У цьому випадку можна скористатися одним із способів безкоштовної відправки sms.
Інструкція
1
Запустіть мобільний веб-оглядач. Для цього увійдіть у меню телефону і знайдіть пункт «Інтернет», якщо ви користуєтеся стандартним браузером. Якщо ви користуєтеся одним з сторонніх додатків для перегляду веб-сторінок, запустіть його. Як правило, воно розташовується в пункті меню «Додатки».
2
Наберіть в адресному рядку адресу сайту мобільного оператора, на номер якого необхідно відправити повідомлення, і дочекайтеся завантаження сторінки. Якщо ви не знаєте веб-адреси оператора, скористайтеся однією з пошукових систем: наберіть в рядку пошуку назву оператора і натисніть кнопку «Знайти». У числі перших результатів буде знаходитися необхідний сайт. Перейдіть на нього.
3
Знайдіть на сайті посилання "Відправити смс». Клацніть по ній. На сторінці, введіть номер абонента, на який необхідно відправити повідомлення, безпосередньо текст повідомлення і кодові символи (для їх відображення необхідно, щоб у мобільному браузері був включений показ зображень). При бажанні поставте галочку напроти пункту «Перетворити кириличні символи в латинські» (залежно від сайту оператора назва може бути іншим). Після цього натисніть кнопку «Відправити».
4
Також відправити повідомлення можна за допомогою спеціальних мобільних додатків, наприклад, Mail.Ru Агент (для його роботи необхідний аккаунт на mail.ru). Завантажте програму з офіційного сайту розробника і встановіть в мобільний телефон, якщо воно не було встановлено. Запустіть його.
5
Оберіть контакт, якому ви хочете відправити повідомлення, натисніть кнопку «Дії», а потім «Відправлення sms». У відповідному полі напишіть текст повідомлення, натисніть кнопку «Дії», а потім «Відправити».
6
Якщо список контактів пустий або серед них немає потрібного, самостійно додайте необхідний контакт, або імпортуйте список контактів мобільного телефону . Для цього натисніть кнопку «Меню», потім «Контакти» і «Імпорт телефонних контактів». Після цього можете відправити повідомлення.