Як підключити вбудовану відеокарту. згоріла відеокарта на ноутбуці Як включити вбудовану.

Відеокарта - це пристрій, завдяки якому на моніторі відображається результат роботи комп'ютера, будь то відео, електронна таблиця або текстовий файл. Відеокарта може бути інтегрованою в материнську плату або зовнішньої. У першому випадку вона використовує частину ОЗУ ПК, а в другому - свою власну пам'ять.
Інструкція
1
Як правило, сучасні зовнішні відеокарти мають кращі, порівняно з вбудованими, характеристики. Поетом користувачі купують дискретний відеоадаптер, вставляють його в слот AGP або PCI-E і забувають про існування інтегрованого пристрою. Однак може з'явитися необхідність перейти на вбудовану відеокарту - наприклад, в тому випадку, якщо зовнішня вийшла з ладу. Вимкніть комп'ютер від електроживлення, від'єднайте від відеороз'єму інтерфейсний кабель, що йде до монітора. Зніміть бічну панель та вийміть відеоадаптер з гнізда. Підключіть кабель до гнізда інтегрованої відеокарти.
2
Включайте системний блок. Після початкового завантаження комп'ютера і короткого звукового сигналу POST в нижній частині екрану з'явиться повідомлення «Press Delete to Setup» - це запрошення увійти в налаштування BIOS (Basic In-Out System). Замість Delete може бути вказана інша клавіша, швидше за все, F2 або F10, залежно від виробника. Зайдіть в Setup і знайдіть пункт меню, який визначає настройки інтегрованих пристроїв. Можливо, він буде називатися Peripheral Setup або Integrated Devices.
3
У списку вибирайте Init.Graphics Adapter Priority - черговість завантаження графічних пристроїв. Ця опція може називатися, залежно від версії BIOS, VGA Boot From, Primary VGA BIOS або INIT Display First. Встановіть першим завантажуваним пристроєм інтегрований відеоадаптер AGP/Int - VGA. Натисніть F10 для збереження конфігурації і виходу з BIOS. Підтвердіть рішення, натиснувши Y.
4
Щоб будь-який пристрій працювало коректно, на нього потрібно встановити відповідний драйвер, який зазвичай поставляється в комплекті з устаткуванням. Якщо ви не знайшли диска або дискети з драйвером на вбудовану відеокарту , зайдіть на сайт виробника материнської плати і скачайте драйвера звідти.