Як підключити два комп'ютера до інтернету.

Якщо у вашій родині є два комп'ютера , їх можна об'єднати в локальну мережу, щоб разом боротися з чудовиськами віртуального світу або вирішувати більш прагматичні завдання. Можна також перетворивши один з комп'ютерів в роутер засобами Windows, налаштувати вихід в інтернет для обох.
Інструкція
1
Один з комп'ютерів повинен бути приєднаний до інтернету будь-яким способом - через модем або Wi-Fi. Встановіть у нього мережеву карту і драйвер на неї для зв'язку з іншим комп'ютером. Зайдіть в «Диспетчер пристроїв», розкрийте список «Мережеві плати», клацніть правою клавішею миші для виклику контекстного меню по значку нового адаптера і вибирайте опцію «Властивості». Переконайтеся, що пристрій працює нормально. Аналогічним чином перевірте стан мережевої карти другого комп'ютера .
2
Для з'єднання комп'ютерів вам буде потрібно крос-овер кабель - вита пара, з обох кінців якої вилки RG-45 підключені хрест-навхрест. Це потрібно, щоб контакти кожної мережевої карти, що відповідають за передачу сигналів, з'єднувалися з контактами іншого мережевої карти, відповідальними за прийом. Крос-овер можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині. Підключіть кабель до роз'ємів мережевих карт обох комп'ютерів. Після цього поруч з роз'ємами повинні заблимати індикатори, зазвичай зеленого кольору.
3
Тепер обом комп'ютера м необхідно присвоїти імена і об'єднати їх в робочу групу. Правою кнопкою миші для виклику контекстного меню клацайте по піктограмі "Мій комп'ютер" і вибирайте «Властивості». Перейдіть у вкладку «Ім'я комп'ютера ». Для кожного користувача введіть унікальне ім'я і загальне для обох назву робочої групи. Для підтвердження натисніть ОК і погоджуйтеся на перезавантаження комп'ютера .
4
Зайдіть в «Мережеві підключення» обох комп'ютерів і на вкладці «Загальні» для пункту «Протокол Інтернету (TCR/IP)» встановіть «Отримувати IP-адресу автоматично».
5
З «Панелі управління» комп'ютера -роутера зайдіть в «Мережеві підключення». Там повинні відображатися два мережевих інтерфейсу: локальний і зовнішній - той, що дивиться в інтернет. Правою клавішею миші для виклику контекстного меню клацайте по піктограмі інтернет-підключення. Вибирайте «Властивості» і переходите у вкладку «Додатково». Відзначте прапорцями пункти «Дозволити іншим користувачам використовувати підключення до інтернету». Для підтвердження натисніть ОК. На запит системи відповідайте «Так». Після цього протокол DHCP присвоїть мережевої карти IP-адреса 192.168.0.1.
6
Запустіть будь-який браузер на другому комп'ютері, наприклад, Internet Exploer. З меню «Сервис» зайдіть в «Властивості оглядача», переходите у вкладку «Підключення» та натисніть «Встановити». У вікні «Майстер нових підключень» натисніть кнопку «Далі». У списку відзначте пункт «Підключити до інтернету» і «Далі» для продовження роботи. Вибирайте «Встановити підключення вручну» і «Далі». У наступному вікні відзначте «Через постійне високошвидкісне з'єднання» і переходьте до наступного етапу «Далі». Натисніть кнопку «Готово». Після цього другий комп'ютер отримує доступ в інтернет.
Можна декількома способами підключити пару комп'ютерів до мережі інтернет, маючи в розпорядженні один кабель провайдера. Деякі з них практично безкоштовні, інші вимагають придбання нового обладнання.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, мережева карта.
Інструкція
1
Давайте розглянемо варіант дешевого підключення до інтернету. Він відмінно підійде тим, у кого один з комп'ютерів практично не вимикається. Усі витрати в даному випадку зведуться до купівлі одного мережевого кабелю і додаткової мережевої карти (якщо такий ще немає).
2
Починати потрібно з вибору комп'ютера, який буде підключений до інтернету безпосередньо. Параметри вибору досить прості: він повинен бути включений більшу кількість часу і володіти достатньою потужністю, щоб обробляти два потоки інтернет-з'єднання. Даний метод був випробуваний на ПК з наступними характеристиками: одноядерний процесор з частотою 2,2 ГГц, 2 Гб ОЗУ, операційна система - Windows 7.
3
Як видно з попереднього опису, вам зовсім не обов'язково володіти дуже потужним комп'ютером. Підключіть до вибраного ПК другу мережеву карту. Це може бути як внутрішня карта з роз'ємом PCI, так і зовнішній USB-адаптер.
4
Почнемо, мабуть, з налаштування другого комп'ютера. З'єднайте обидва ПК мережевим кабелем. Відкрийте настройки локальної мережі другого ПК. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IPv4. Задайте статична адреса, рівний 192.168.0.2. Зверніть увагу на пункти «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS». Їх потрібно заповнити обов'язково, інакше комп'ютер не отримає доступу до інтернету. Введіть у них IP-адреса 192.168.0.1.
5
Залиште другий ПК і перейдіть до першого. Налаштуйте підключення до інтернету. Вам краще знати, як це зробити. Якщо ви сумніваєтеся в правильності налаштувань, зверніться до фахівців провайдера.
6
Відкрийте меню «Мережеві підключення». У вас повинен з'явитися значок вашого з'єднання з інтернетом. Відкрийте його властивості. Виберіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку біля самого верхнього пункту. Він відповідає за забезпечення доступу до інтернету інших комп'ютерів у мережі. В наступному полі вкажіть ваше мережеве підключення.
7
Відкрийте настройки локальної мережі між комп'ютерами. Введіть постійний IP-адреса 192.168.0.1. Перепідключити до інтернету.