Як перевести гроші в Туреччину.

Є велика кількість банків, що допомагають переслати гроші в будь-яку точку світу. Якщо вам потрібно здійснити грошовий переказ в Туреччину, зверніться в один з них. Цей процес не займе багато часу. Гроші можуть дійти до адресата відразу або протягом доби. Все буде залежати від умов банку.
Інструкція
1
Оберіть найближчий банк. Заповніть бланк анкети для відправки грошових коштів. Пред'явіть свій паспорт. Віддайте в касу суму грошей, яку ви збираєтеся відправити і заплатите комісію (сума залежить від умов банку). Отримайте бланк, де буде вказано контрольний номер переказу. Повідомте його одержувачу. Вся процедура займе у вас не більше 15 хвилин.
2
Проінформуйте адресата про те, що для отримання грошей знадобиться документ, що засвідчує особу. Йому потрібно буде взяти паспорт, відправитися в банк, пред'явити документ і назвати номер переказу. Він відразу отримає гроші .
3
Якщо вам потрібен моментальний грошовий переказ, скористайтеся системою UNISTREAM. Міжнародна система грошових переказів запустила інтеграційний проект з турецьким партнером. В результаті, філіальна мережа компанії налічує більше 500 відділень в 140 містах і населених пунктах країни. За допомогою даної системи ви за мінімальні відсотки і в найкоротші терміни переведете гроші в Туреччину.
4
Відвідайте один з пунктів UNISTREAM. Скористайтеся пошуком, пройшовши за посиланням http://geo.unistream.ru/16/. Підготуйте свій паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Майте при собі точні дані адресата (прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані). Назвіть операціоністу прізвище, ім'я та по батькові одержувача, суму переказу, країну та місто одержання грошей. Надішліть переказ у доларах США або євро. Сплатіть комісію. Майте на увазі, що якщо комісія не перевищує 70 рублів, вам доведеться внести цю суму в касу. Отримайте ваш примірник заяви на переказ грошей без відкриття рахунку та контрольний номер переказу.
5
Отримати гроші можна як готівкою, так і формі перерахування на банківський рахунок. Заздалегідь уточніть дане питання з людиною, якій ви збираєтеся перевести гроші , і вкажіть цю інформацію під час відправки.
6
Якщо вам потрібно, щоб адресат отримав гроші в день відправлення, зробіть переклад до 12:00 за московським часом. Якщо ви відправите гроші пізніше, вони можуть надійти на наступний день.
Першими переводити стрілки на годину вперед навесні і назад восени стали у Великобританії, починаючи з 1908 року. Сьогодні це роблять вже близько 110 країн світу, розташованих у відносно високоширотних областях земної кулі. Процедура на цілу годину збільшує світловий день, дозволяючи економити витрати на електроенергію. Екваторіальним державам така міра ні до чого, так як довгота дня у них протягом року істотно не змінюється.

Екліптика і зміна пір року

Земля, облітаючи Сонце за приблизно 365 днів, кожні 24 години (знову ж приблизно) здійснює оборот навколо власної осі. В результаті люди спостерігають зміну дня і ночі. А за рахунок чого відбувається зміна пір року? Справа в тому, що обертаючись навколо Сонця і своєї осі, Земля ще здійснює маятниковое хитання, нахиляючи свою вісь до Сонця на двадцять три з половиною градуси і потім відхиляючись на той же кут. Цей кут називається кутом екліптики. Повний цикл відбувається за один оборот по орбіті - 365 днів. Таким чином, в зоні найбільшої доступності сонячної радіації, тепла і світла перебуває то північну півкулю, то південне. На піку екліптики у високих широтах навіть встановлюються полярні дні чи ночі. У більш помірних широтах зима характеризується тривалими ночами, а літо тривалим світловим днем.
Найдовший і найкоротший день у році називається відповідно днем літнього та зимового сонцестояння. У північній півкулі вони припадають на 21 червня і 21 грудня. У південній півкулі навпаки.

Навіщо переводити годинник

Все живе на землі в своїй діяльності підпорядковується добовим ритмам. У абсолютної більшості рослин і тварин, у тому числі у людини, активність проявляється з настанням дня. Хлібороби давнину починали всі свої роботи зі сходом сонця, і годинник, як механізм, їм були ні до чого. Сільські жителі і зараз в проведенні польових робіт орієнтуються на світловий день. Однак фабрично-заводська промисловість не прив'язана строго до природних явищ. Робота в цехах при штучному освітленні, цілодобово, прив'язана до точного часу тільки в плані того, щоб робітники та інженери одночасно приходили на свої робочі місця. Єдиного відліку часу вимагають міжгалузеві, державні, а тепер уже й міждержавні зв'язки. Тому необхідно, щоб в масштабах країни на підприємствах і в установах робочий день починався і закінчувався одночасно.
Здавалося б, признач початок занять в конкретній школі не о 8.30, а о 9.30, щоб не йти дітлахам з зимових пітьмі, ще не прокинувся. Але з ранку вже будуть дзвонити сердиті телефони з РОНО, не в графік потраплять спільні заходи.

Коли переводити

У відносному русі Сонця по екліптиці Землі є моменти, коли його становище виявляється над екватором, на нульовій паралелі. Це відбувається двічі на рік - в день весняного і осіннього рівнодення. Після дня весняного рівнодення (21 березня) день починає прибувати, і саме час переводити стрілки на годину вперед. Для полегшення входження в новий режим робиться це в 2 годині ночі в останню неділю березня. Точно так само після дня осіннього рівнодення (23 жовтня), коли день починає скорочуватися, в останню неділю жовтня стрілки годинника о 3 годині ночі за місцевим часом повертають на відлік істинного поясного часу.