Як визначити групу здоров'я. що потрібно робити щоб бути здоровим.

Станом здоров'я всіх дітей можна розділити на 5 груп. Цей критерій набагато краще характеризує дитини, ніж конкретний діагноз. Знаючи групу здоров'я , фахівці розраховують допустиму фізичне навантаження і ставлять на облік тих дітей, які потребують пильної спостереженні.
Інструкція
1
Для комплексної оцінки стану здоров'я дитини пройдіть обстеження у всіх основних фахівців. До них відносяться хірург, ЛОР, ортопед, окуліст, невропатолог і кардіолог. При наявності скарг на ті чи інші відхилення зверніться до відповідного лікаря. Наприклад, дитині з атопічним дерматитом потрібно консультація алерголога.
2
Здайте аналізи і зробіть дослідження, призначені фахівцями.
3
З результатами диспансеризації зверніться до дільничного педіатра. Лікар вивчить карту дитини і визначить групу здоров'я .
4
Часто дільничні фахівці перестраховуються і пишуть дитині групу здоров'я , яка не відповідає істинній. Ця помилка може стати перепоною для занять спортом або вступу до школи з поглибленим вивченням будь-яких предметів. Тому вміння визначати групу здоров'я самостійно допоможе проконтролювати лікаря і в разі незгоди оскаржити запис у завідуючої дитячою поліклінікою.
5
Перегляньте всі висновки фахівців. Якщо жоден з них не знайшов відхилень, група здоров'я дитини повинна бути першою. Однак важливу роль відіграє і частота простудних захворювань. Якщо дитина хворіла більше 4-х разів за останній рік або довго відновлювався після якої-небудь хвороби (більше трьох тижнів), група здоров'я буде другий. До неї ж належать діти з незначними відхиленнями у стані здоров'я (плоскостопість, короткозорість) і входять до групу ризику (недоношеність, схильність до повноти, анемія, віраж туберкулінової проби і т. д.). Якщо дитина має хронічні захворювання і знаходиться в стані ремісії - це третя група здоров'я . Хронічне захворювання у стадії загострення, вроджений порок в стадії субкомпенсації знижує групу здоров'я до четвертої. І, нарешті, п'ята група вказує на те, що у дитини є хронічне захворювання, серйозно порушує життєві функції. Як правило, дитина в такому стані має інвалідність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Oig3IVdL_Co
Зверніть увагу
Визначення групи здоров'я відбувається по самому важкого захворювання.