Як побудувати літачок.

Сконструювати літачок можна з підручних засобів, витративши мінімум часу і зусиль. При цьому така модель літака при правильному регулюванні буде здатна пролетіти досить далеко. Побудувавши кілька таких літачок ов, ви зможете змагатися з друзями в дальності польоту своїх моделей.
Вам знадобиться
  • - лист зошитної паперу в клітинку;
  • - сірник;
  • - тригранний предмет.
Інструкція
1
Візьміть аркуш зошитної паперу і побудуйте на ньому креслення крила і хвоста літака відповідно до схеми, представленої на малюнку. Акуратно виріжте деталі й відігніть на хвостовому оперенні кили по пунктирних лініях.
2
Візьміть сірник, яка буде використовуватися в якості фюзеляжу майбутнього літака. Сірник повинна бути якісною, тобто прямошаруватої і рівною. Зріжте її частина лезом, як показано на малюнку. Зачистіть місце зрізу наждачкою. Тепер приклейте хвостове оперення (див. Малюнок). Використовуйте клей ПВА або подібний йому.
3
Знайдіть тригранний предмет, на якому можна буде врівноважити фюзеляж з хвостовим оперенням. Наприклад, ви можете самі вирізати тригранну призму з дерева або використовувати тригранну лінійку. Якщо фюзеляж неможливо врівноважується і хвіст літака переважує, приклейте до носа (до сірчаної голівці сірника) маленький шматочок пластиліну. Коли точка рівноваги буде знайдена, відзначте її - вона буде центром тяжкості вашого літака.
4
Приклейте крило до фюзеляжу, зробивши відступ в сторону носа на 2,5 мм від центра ваги. Після того як крило буде приклеєне, необхідно відігнути його приблизно на 8 °, як показано на малюнку.
5
Ваш літак готовий, але для того щоб він добре літав, його треба налаштувати. Візьміть його двома пальцями і плавно запустите по горизонталі. Слідкуйте за його польотом. Якщо він відразу пікірує вниз, відігніть горизонтальну частину оперення вгору. Якщо ж він швидко опускається плазом, вам навпаки треба загнути хвостове оперення трохи вниз. Якщо літак повертає вправо, необхідно відігнути загини на хвостовому оперенні вліво. Якщо ж він повертає вліво, потрібно відігнути їх вправо. Відгинаючи ліву чи праву сторону крила, ви позбудетеся від крену літака. При ідеальній налаштуванні ваш літак буде летіти прямо і плавно знижуватися і пролетить не менше 8 метрів.
При погляді на сучасний авіалайнер складно уявити, як багато зусиль знадобилося конструкторам, інженерам і робітникам, щоб створити таку складну і досконалу технічну систему. Споруда літака - тривалий процес. Від моменту зародження ідеї конкретної моделі до запуску її в серійне виробництво може пройти не один рік.
Інструкція
1
Процес створення повітряного судна включає в себе ряд взаємопов'язаних етапів. Сюди входять розробка проекту, створення ескізу і макета літака. Потім починаються роботи по робочому проектуванню. Далі слід споруда і льотні випробування дослідного зразка, після яких літак проходить сертифікацію і передається в серійне виробництво.
2
Перший етап створення літака - проектування і розробка конструкції майбутнього літального апарату. Цю роботу виконують в дослідно-конструкторських бюро, де діють спеціальні лабораторії та виробничі підрозділи. Конструювання літака включає в себе самі різні дослідження, графічні роботи та обчислення.
3
Дуже важливий етап створення робочої документації, коли розробляються креслення і цілі пакети документів, без яких безпосередня збірка літака неможлива. За результатами такої роботи, що ведеться із застосуванням найсучасніших комп'ютерних технологій, створюється цифрова версія технічної документації і 3D-модель повітряного судна.
4
Етап безпосередньої зборки літака ведеться в спеціально обладнаному ангарі. Він являє собою ряд технологічних операцій по установці окремих деталей конструкції в положення, задане кресленням, а також об'єднання деталей у вузли і агрегати. Техніки та робітники під керівництвом інженерів встановлюють бортові системи повітряного судна, прокладають комунікації, з'єднують між собою елементи корпусу літального апарату.
5
Збірка відбувається в строго визначеної послідовності. Спочатку монтують вузли та панелі літака, потім з них збирають окремі агрегати і відсіки. На завершальній стадії складання відбувається загальна налагодження механізмів, відпрацювання та перевірка всіх систем літака. При монтажі використовується перевірена на практиці схема паралельно-послідовних операцій, що враховує вимоги, зазначені в технічній документації.
6
На завершальній стадії створення літака відбувається обробка технологічних з'єднань, доведення сполучених поверхонь, термічна обробка окремих вузлів і герметизація стиків. На цьому етапі важливо не упустити дрібниць, кожна з яких прямим чином впливає на майбутні льотні властивості апарату і на безпеку його експлуатації. Після завершення складання літак набуває свої звичні обводи і риси. Тепер він готовий до льотних випробувань.