Як розділити звукові доріжки.

У деяких фільмах є декілька звукових доріжок, приміром, російською та англійською мовами. Інші ж озвучені на одному якомусь мовою: але виявляється, навіть в цьому випадком можна витягти кілька аудиодорожек і розділити їх між собою.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - програма ReJig;
  • - програма Sound Forge;
  • - програмка Sonic Foundry Soft Encode Dolby Digital 5.1;
  • - програма VobBlanker.
Інструкція
1
Розбийте vob-файли на відеопотоки m2v і аудіопотоки АС3 або dts. Для цього запустіть на персональному комп'ютері програму ReJig і в представленому меню клікніть на File Mode, а потім на Add. Завантажте перший файл фільму Vts_xx_1.vob, інші не доведеться завантажувати вручну, оскільки вони завантажаться на автоматі. Клікніть на Done, а потім відзначте опцію Fix & correct AC3 delays. Виберіть необхідну аудіодоріжку і клікніть на Demux. В результаті таких маніпуляцій вийде один відеофайл і кілька аудіо. Однак пам'ятайте, що за один прохід можна витягти лише один відеопотік або аудіофайл.
2
Розкладіть аудіофайл на кілька wav-файлів (їх кількість визначається числом каналів), використовуючи для цього програму Sonic Foundry Soft Encode Dolby Digital 5.1. Виконайте «накладення» перекладу. Потім за допомогою програми Sound Forge проведіть нормалізацію звуку: завантажте файл - клікніть на process, а потім натисніть normalize, виставивши peak level на 96%. Виконавши нормалізацію звуку, здійсните сканування каналів, натиснувши на Scan levels. Після цього отримані дані внесіть в поле dialog normalisation програми Sonic Foundry Soft Encode Dolby Digital 5.1.
3
Для створення повноцінного робочого меню диска запустіть VobBlanker. Потім виберіть у полі Input Folder файл оброблюваного DVD у форматі Video_ts.ifo. В поле Output Folder вкажіть траєкторію записи. Після у вікні Titleset виберіть відповідний VTS, у вікні, PGC - необхідний PGC. Потім натисніть Replace і відкрийте перший воб (всі інші воби підхопити самі). Клікніть на Process. Коли операція завершиться, закрийте VobBlanker.
Зверніть увагу
Завантажуйте програми для поділу звукових доріжок з офіційного сайту розробника! Тільки так ви зведете до мінімуму можливість інфікування комп'ютера вірусом.
Корисна порада
Якщо на оброблюваному диску є субтитри, витягти їх можна за допомогою програмки VOB Edit. Щоб самому зробити субтитри, використовуйте програму SubCreator, зберігаючи при цьому файл з розширенням .sub.