Як створити мережу магазинів.

Бути власником власного магазина при правильному підході до роботи дуже вигідно. Але ще прибутковіше мати цілу мережа в різних містах. Здається, що організувати її дуже затратно і складно, але існують різні хитрощі, які допоможуть це зробити без особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - постачальники;
  • - співробітники ;
  • - реклама.
Інструкція
1
Щоб стати власником мережі магазинів, в першу чергу необхідно вибрати той товар, який ви будете продавати. Коли з асортиментом ви приблизно визначитеся, складіть бізнес-план майбутньої організації. В принципі, можна прорахувати витрати і доходи тільки для одного магазину, дані для всіх інших будуть приблизно однакові.
2
Зареєструйте вашу фірму в податковій інспекції. Найкраще відкрити товариство з обмеженою відповідальністю, а й індивідуальним підприємцям теж ніхто не забороняв відкривати торговельні мережі. Залежно від типу реалізованої продукції вам можуть знадобитися різні дозвільні документи.
3
Якщо коштів на відкриття одразу кількох магазинів у вас недостатньо, то спробуйте почати з організації роботи торгової точки в місці вашого проживання. Підберіть приміщення, зробіть там ремонт, встановіть торгове обладнання.
4
Укладаючи договори з постачальниками, відразу повідомте їм про ваші плани і обговоріть можливість надання вам знижок при збільшенні обсягів закупівель.
5
Підберіть співробітників. Щоб у майбутньому мережа функціонувала ефективно, вам знадобляться не тільки співробітники торгового залу, а й керуючий для кожного магазина. Для надання юридичних, бухгалтерських, збиральних та інших послуг ви можете звернутися за допомогою до спеціалізованих фірм, щоб не розтрачувати даремно на це зусилля.
6
Далі слід подбати про рекламу. Це можуть бути оголошення в місцевих засобах масової інформації, афіші, листівки, банери. Добре, щоб відкриття магазину стало очікуваним, гучним, що запам'ятовується. Особливу увагу слід приділити вибору назви мережі магазинів і розробці фірмового стилю. Якщо власних ресурсів у вас не вистачає, то це можна доручити брендингової компанії.
7
Коли перший магазин відкрився і почав успішну діяльність, ви можете приступати до організації наступного. Тільки тепер вам простіше буде отримати позикові кошти під бізнес-план або під заставу першого магазину.