Як поліпшити wi fi сигнал. Як знайти сигнал wifi.

Кабельне з'єднання здатне забезпечити високу швидкість передачі даних, однак це не означає, що не можна отримати більшу швидкість передачі для бездротового з'єднання. Wi Fi являє собою радіо сигнал , саме тому для того, щоб він подолав більшу відстань, і при цьому приймається потужність залишилася незмінною, необхідно лише поліпшити прийом передавача. Є різні методи, які допоможуть збільшити дальність дії Wi Fi з'єднання, які потребують ніяких витрат.
Інструкція
1
Природно, багато що залежить від місця розташування маршрутизатора. Якщо ноутбук або настільний комп'ютер, оснащені бездротовим з'єднанням, розміщуються в іншому приміщенні, сигнал у для того, щоб дістатися до них, необхідно пройти крізь стіни та інші перешкоди. Змініть взаємне розташування приймальних і передавальних пристроїв, забезпечивши їм рівні умови для доступу. Наприклад, в умовах відкритого офісного простору замість того, щоб розмістити маршрутизатор в кутку, розташуйте його краще в центрі кімнати. Це дозволить охопити офіс бездротовим зв'язком повністю, і при цьому отримати більш рівномірний розподіл сигнал а. Для забезпечення оптимального покриття бездротовим зв'язком багатьох ділянок цілого будинку, також помістіть пристрій у його центрі. Не слід ставити маршрутизатор на підлогу, краще встановіть його на полиці або на книжковій шафі. Якщо в наявності тільки один комп'ютер, оснащений Wi Fi з'єднанням, наявний завжди в одному і тому ж місці, логічно буде помістити пристрій ближче до нього, а не в центрі. Однак можете поекспериментувати, тому що відомі випадки, коли на приймач потрапляв зовсім слабкий сигнал , і причина полягала в тому, що маршрутизатор перебував дуже близько до ПК.
2
Уникайте поганого «сусідства». Не забувайте, що Wi Fi - це радіо сигнал , а сигнал и, які виходять від радіотелефонів, СВЧ-печей і навіть від іншого бездротового маршрутизатора, можуть створювати перешкоди в його роботі. Тому намагайтеся не допустити появи таких проблем.
3
В магазинах продаються непогані антени, які збільшують випромінену потужність. Підключіть її до маршрутизатора, і у вас вийде розширити межі досяжності сигнал а. Встановлюється антена безпосередньо до пристрою і забезпечує деяке збільшення потужності випромінюваного сигнал а. Для пристроїв бездротового зв'язку компанія Hawking випускає кілька видів таких антен.
4
Існують маленькі пристрої, які називаються повторители, вони приймають бездротової сигнал зв'язку, потім посилюють його до потрібного рівня і знову випромінюють в ефір. Розміщується цей пристрій на відстані досяжності сигнал а передавача маршрутизатора, але недалеко від комп'ютера або ноутбука, яким потрібна цей ретранслюється сигнал зв'язку. Повторювачі для поліпшення сигнал а бездротового зв'язку випускаються компаніями D-Link і Linksys. Airport Express виробляє такі пристрої для комп'ютерів Apple.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RPr3815XBjY